Primář Schaumann v psychiatrické léčebně Bohnice včera pozitivně diagnostikoval nového chovance s 500 nálezy. Díky za návštěvu, Graphixi, a vítej ve světě závislých [Y]
Supr cislo
Posilame velkou gratulaci z luk a Haju… jen tak dal
a pulka cesty do pavilonu je za tebou, moooc gratulujeme. [:)]
Taky se pripojuju ke gratulacim. At je tam to dalsi petikilo cobydub ![]()
Také zpod Ještědu letí gratulace s přáním mnoha geoúspěchů na dalších geovýpravách.[:)][^][D][:)]
Oli
Graphix se mi osobne pochlubil uz U lakomce, takze nasleduje jeste virtualni gratulace. Tak jen tak dale, pulmilenium je jen predvoj milenia plneho [:)]
Jo jo je to jasny! Neni cesty zpet. Moc gratuluji.