Gratuluju Tomovi Klíčníkovi ke čtyřstovce a zdatnému pronásledování pražských rekordmanů i když pro to není v Brně zdaleko tolik příležitostí … jo a díky za těch dvaatřicet založených, bez nich by byly statistiky nás začátečníků téměř prázdné ![]()
Pridavame se s gratulaci a dekujeme, ze jsme v Brne meli co delat:-))
Prodavam se ke gratulaci a preji hodne dalsich kilometru za sipkou !!
Gratulujem majstrovi Klicnikovi ![]()
Taky gratuluju nejpostizenejsimu z brnenskych postizenych ![]()
!!!
Také se připojuji k blahopřání, jen tak dál a také díky za založené kešky.
Díky všem :-)))
Pouze pro pořádek připomínám, že Klicnik team je tvořen cca 5% celkové světové populace Klíčníků ![]()
Ostatní Klíčníci jsou k vidění na našich webových stránkách.
I já se připojuji s gratulací
Pekne, pekne, jen tak dal :-))) Gratuluji!!!
Blahopřejeme k dosažení čtvrté stovky. Přejeme mnoho dalších krásných turistických keší, Tobě nalezených a nám Tebou založených.
I já se připojuji s gratulací. Mám rád tvoje keše a at tebe baví naše.
Pripojuji se ke gratulacim.
Také se připojujeme ke gratulaci. Z+H+R
Gratuluji k postupu do extraligy. (…a děkuji za mail, i já tento postup považuji za mimořádný a prakticky neopakovatelný)