Gratulace Klíčníkovi

Gratuluju Tomovi Klíčníkovi ke čtyřstovce a zdatnému pronásledování pražských rekordmanů i když pro to není v Brně zdaleko tolik příležitostí … jo a díky za těch dvaatřicet založených, bez nich by byly statistiky nás začátečníků téměř prázdné :slight_smile:

Pridavame se s gratulaci a dekujeme, ze jsme v Brne meli co delat:-))

Prodavam se ke gratulaci a preji hodne dalsich kilometru za sipkou !!

Gratulujem majstrovi Klicnikovi :slight_smile:

Taky gratuluju nejpostizenejsimu z brnenskych postizenych :wink:

!!!

Také se připojuji k blahopřání, jen tak dál a také díky za založené kešky.

Díky všem :-)))

Pouze pro pořádek připomínám, že Klicnik team je tvořen cca 5% celkové světové populace Klíčníků :wink:

Ostatní Klíčníci jsou k vidění na našich webových stránkách.

I já se připojuji s gratulací

Pekne, pekne, jen tak dal :-))) Gratuluji!!!

Blahopřejeme k dosažení čtvrté stovky. Přejeme mnoho dalších krásných turistických keší, Tobě nalezených a nám Tebou založených.

I já se připojuji s gratulací. Mám rád tvoje keše a at tebe baví naše.

Pripojuji se ke gratulacim.

Také se připojujeme ke gratulaci. Z+H+R

Gratuluji k postupu do extraligy. (…a děkuji za mail, i já tento postup považuji za mimořádný a prakticky neopakovatelný)