Posilam gratulaci Minutovi k uspesnemu dokonceni vysoke skoly a titulu Ing. Tak hodne stesti v dalsim zivote i geozivote.Preje 1gato1
Dobrá zpráva, gratuluju:p.
Ooo velká gratulace, letí ze severu moravy do Prahy ![]()
Posilam gratulaci Minutovi k uspesnemu dokonceni vysoke skoly a titulu Ing. Tak hodne stesti v dalsim zivote i geozivote.Preje 1gato1
Dobrá zpráva, gratuluju:p.
Ooo velká gratulace, letí ze severu moravy do Prahy ![]()