Gratulace nejlepším geoborcům Czech GeoCheck 2007

Velevážené geoačerky, geokačeři, borci, čmuchalky, kombajnéři, závodnice, pomocníci, fanynky, fanoušci a hosté !

Jménem organizačního týmu Die Hexenschussbrigade je mou milou povinností oficiálně i online blahopřát vítězným týmům sobotního klání, při němž mělo možnost změřit své geoschopnosti 40 týmů z Čech, Moravy, Slovenska a Rakouska na 58 nových keších v České Kanadě.

V boji urputném, avšak férovém, se vítězi maratónského klání na Czech GeoCheck 2007 stali:

[Y][Y][Y] Czech Sky Attackers [Y][Y][Y]
ve složení: Airspotter, Lu2 a Prodigy.cz


Druhé místo obsadili učedníci Miťákovi, alias

[Y][Y] Brno Mafia [Y][Y]
ve složení: WAV, dark.metalswamp a Geo.Benedikt.cz


Třetí pořadí pro Slovensko vybojoval sehraný tým

[Y] Zememerači [Y]
ve složení: Cakam, Kikonan, Julka a Matúš alias Zirkman


Zvláštní cenu za fair play získali plzenští Roadrunners za obětování části drahocenného času a bodů při pomoci v nesnázích kamarádům z "konkurenčního" týmu.

GRATULUJME VÍTĚZŮM !!!

Byli jste fakt všichni skvělí, připojuji se ke gratulaci  [Y] !!!  

Díky teamu Brno Mafia, který mne včera vzal na odlov neodlovených keší v okolí a nechal nakouknout na mistrovskou práci sehraného teamu.

NadaK2

Rytiri Severu též gratulují vítězům! Kdyby nebylo vás, neměli bychom příště již koho porazit ;-) Bude-li jeste někdy nějaké příště ...

Die Ritter von Reichenberg - Kolombo, Pažitka, PLAJ family

The Ritter from the North - Czexican, RIJO07

Via est scopus! Cesta je cíl!

Připojuji se ke gratulaci. I když si myslím, že Ti nejlepší geoborci jsou jednoznačně organizátoři…

Taky se připojujeme ke gratulaci [D] vítězným týmům, zvláště pak brněnské mafii ke druhému místu - hoši byli jste skvělí [Y]!!!

Pro pořádek (a hrdě) připomínáme, že třetina tohoto úspěchu míří díky WAVovi do geokešerské bašty v Hranicích [:P]!

A samozřejmě také velký dík organizátorům za obrovský kus práce, který pro ostatní týmy udělali...

Gratulace vítězům, nejlepším borcům Moravy, ale i všem, kteří se klání zůčastnili a úspěšně je dokončili.

Též gratuluji a lituji toho, že jsem nakonec nepřijel ani přihlížet a mávat u trati…

Gratulujeme brňákům. Kluci dobrý!!! Uznání si zaslouží určitě všichni a
nejvíce organizátoři. Už se na jejich pixličky těšíme, o prázdninách si
uděláme soukromý maratónek.

Gratulace všem úspěšným i neoceněným kačerům a hlavně organizátorům. že se pustili do takové megaakce!

[Y] Nejvetsi borci VSECH borcu jsou poradatele! To co pro nas vsechny pripravili, nema zatim [;)] obdoby! Diky za akci roku!!!