Gratulujeme Pitrovi a jeho tymu k dosazeni magicke dvoustovky.. !!! ![]()
Tabacek a Janicka
Gratulujeme Pitrovi a jeho tymu k dosazeni magicke dvoustovky.. !!! ![]()
Tabacek a Janicka
…jéje, díky obrovskému nárustu lovu v posledních dnech jsme to přehlédli! Takže alespoň opožděně posíláme na Jižák velké geogratulace!
m+p+a+e
Blahpreji celemu kolektivu, takoveho pomocnicka jako je Lucinka bych obcas taky potreboval :-). Hlavne diky za tu spoustu ulozenych kesi.
Blahozelam Pitrovi.
Pre tych, co tiez nestihaju sledovat skore a blahozelat, prinasam predpoved na tento tyzen:
Barba a Toniczech - 300 (dnes/zajtra)
a co je bomba, ale odhady sa lisia,
Dorcadion - 400 (koncom tyzdna alebo zaciatkom dalsieho)
a dlho sledovany zapas Dorcadion,Haggeus - ak druhy menovany nepodnikne nejaky necakany manever, tak do 2-3 tyzdnov. cim by Geopredatori (traja na prvych styroch miestach) postupne prekonali drtica kesi zo zamoria…
Zcela neskromne hlasim, ze Stefanova predpoved zatim vychazi ![]()
Blahopreji Barbovi ke krasne 300 a at mu blahoslaveny Sv. Garmin zehna i nadale.
Barbovi vše nejlepsí ke kulatinám přejí m+p+a+e! Mezi 300 a 400 začíná být nebezpečně husto, asi bych měl šlápnout na geoplyn, nebo mně nějaký predátor kousne do geozadku… :-))
A to Vám začínám šlapat na paty ještě já.
Jestli mi to vyjde, tak tenhle týden určitě dokončím prvních
Takovy starosti bych chtel mit taky ;-))
Nicmene gratuluji vsem soucastnym i budoucim jubilantum ![]()
po navrate do civilizacie (k internetu) po piatich dnoch zistujem velke zmeny, toz gratulujem vsetkym jubilantom a na geopive to zapijeme :)))
Jen tak dál, hlavně nepodceňovat domácí přípravu a dostudovat Mikešovy kamarády, pak bude další stovka coby dup… ![]()
Tak, důvěru, kterou v nás strana a vláda vložily, jsme nezklamali… ![]()
Toni, tak ti moc gratulujeme k tri stovce, jsem moc rad, ze geozijes a stale jeste kesujes, po dlouhem vypadku uz bylo na case , ze jsi se opet dal do geoprace..
BTW: Toni, ty mas nove cisilko na mobil? To stare uz asi nepouzivas.. ![]()
Tabacek a Janicka
Toni, přejeme Ti (speciální graulaci posílá geomyš Eowyn) a Mikešovi vše nejlepší ke zlaté třístovce!
m+p+e+a
Taky gratulujeme Toniczechovi z dosazení třístovky.
gratulujem k jubileu a zelam vela sil do dalsej desiatky :-))))))
Gratuluji. Ta prvni desitka je nejtezsi, pak uz je to brnkacka a jde to samo. A s chuti do dalsi desitky.
Takze sme tu opat s nasou pravidelnou relaciou. Oci celeho sveta su uprete na napinavy suboj medzi obhajcom trofeje za najvyssi pocet najdenych kesi Haggeom a jeho vyzyvatelom Dorcadionom. Nas prognosticky ustav ocakava rozuzlenie do 1-2 dni, situacia vsak este aspon tyzden nebude stabilna a Haggeus sa bude dotahovat, kym to vzda. Sklaname sa pred heroickym nasadenim oboch nasich priatelov.
Dianie v cele peletonu by vsak nemalo odvratit nasu pozornost od dvoch dalsich snazivcov, Daveeho a Groulu, ktori nepochybne do tyzdna prekocia hranicu 200 bodov.
Ale co to? Znamy snazivec Solim sa snazi o vyssiu metu! 300? Jeho tempom tak do tyzdna.
Vsetkym menovanym vopred gratulujeme (a zavidime od monitora).