Vyjadřuji úctu a gratuluji kačerovi šamil k jeho krásnému FTF dva dny před publikací keše [cache]GC1CAWD[/cache]! Jak neobvyklé a jedinečné… ![]()
Pěkné, při dnešním nárustu počtu keší už se dá jen tak obcházet a prohlížet dutiny stromů, jestli tam náhodou nečeká keška na uveřejnění ![]()