gratulujem vsetkym :)

Pri tom pocte gratulacii zakladam vlakno, kde gratulujem vsetkym, co su na tejto stranke :slight_smile:

A zpětně i všem na stránkách minulých:)

A já gratuluji Šamanovi, že gratuluje vsetkým (aby mu nebylo líto, ze se na nej zapomnelo) :).