Pri tom pocte gratulacii zakladam vlakno, kde gratulujem vsetkym, co su na tejto stranke ![]()
A zpětně i všem na stránkách minulých:)
A já gratuluji Šamanovi, že gratuluje vsetkým (aby mu nebylo líto, ze se na nej zapomnelo) :).
Pri tom pocte gratulacii zakladam vlakno, kde gratulujem vsetkym, co su na tejto stranke ![]()
A zpětně i všem na stránkách minulých:)
A já gratuluji Šamanovi, že gratuluje vsetkým (aby mu nebylo líto, ze se na nej zapomnelo) :).