Gratuluji vsem kacerum :-)

Gratuluji vsem kacerum co dosahli a nebo dosahnou nejake mety. Uz tech gratulaci je moc a ja to nestacim sledovat, takze abych na nekoho nezapomel a i tem kterym jsem zapomel poprat, preji at jim to stale hleda, v hezkem prostredi a v mazanych ukrytech. At si uzijou hodne srandy a at je tech Drive-in a na prvni sahnuti co nejmene :slight_smile:

VSA
PS: timto tuto sekci nechavam zit bez me ucasti…

Díky předem, tobě taky [:D]