Grébovka a Jamrtál

Nabízíme k adopci naše dvě pražské kešky. Důvodem je znechucení z marného boje s feťáky, kteří zaneřádí každé jen trochu diskrétní místo a s nenechavými bezdomovci.Najde-li se někdo, kdo má větší trpělivost a vynalézavost hledat do nekonečna nové úkryty, může se mi do neděle ozvat a naše kešky adoptovat. Nenajde-li se zájemce, v pondělí obě archivuji a uvolním místo pro jiné geokolegy.

Malahavranice 

(za team)

Vzal bych si Grébovku....

Na Jamrtálu jsem osobně nebyl, ale dle slov kamarádů je to hodně velká prasárna....

A já se tak těšil, že už bude konečně Jamrtál zase funkční.... No nic, adoptovat je nebudu, ale přesto budu rád, pokud se podaří udržet obě keše při životě.  A já nebudu muset vyhodit uložené souřadnice.

Hodně štěstí.

Standa 

Grébovka úspěšně adoptována