Na vedomost se dava, ze Grebovka ma opet svou kesku. Na novych souradnicich, ve verzi “micro” a se zmenenou obtiznosti.
Dekujeme timto geokolegum za trpelivost pri cekani na obnovu - bohuzel v dnesni dobe neni snadne najit v prazskem parku bezpecny, pekny a hygienicky vyhovujici ukryt ![]()
Doufame, ze se nove umisteni bude libit a tesime se na logy vsech hledacu!![]()