GRGA prolomil 1000

[color=maroon]Na vedomost se dava…

…ze velky GRGA otevrel uz svou 1000 krabicku a stal se z neho GRBUH :slight_smile: Do dalsi tisicovky hodne uspechu a malo DNF :)[/color]

Pane kolego,

Vy se teda nezdate, ale luxujtete a kombajnujete docela dost :D:D:D

Vitku preji Ti mnoho dalsich plastaku a hodne geozazitku na cestach !

Jirka

Jejda, to jsou novinky :slight_smile: Moc gratuluju a spoustu prima zážitků při cestách za krabičkami.

Grga = muž tisíce jazyků
Grga = muž tisíce slov
Grga = muž tisíce tváří
Grga = muž s tisícem piv v žaludku
Grga = muž s tisícovým srdcem
Grga = muž s tisícem rozšlápnutých psích exkrementů na geobotě
a
nyní konečně
Grga muž s tisícem keší na svém kontě!

Všechno nejlepší!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
…vlastně a my se s Tebou stejně neka;)
…a nebo jo?!

No nezbyva nez se pripojit k zastupu gratulujicich a doufat, ze to jubileum brzo nekde zapijem! Jen tak dal…

Grga je kesi pan,
nami je milovan,
Grga je kesi pan,
je kacery i mudly milovan :smiley:

Grga jede!

Velka gratulace i ode mne z Pernikova. Vitej v pavilonu a tesim se ze te zase potkam na nejakem eventu.

Taky se pripojuju s velkou gratulaci, tisicovka je krasna meta :slight_smile:

Opozdene blahopreju a pripijim kopaniciarskou slivovici, rakije dosla uz davno :slight_smile:

urrrááááááááá, kdy bude oslaváááááááá