[color=maroon]Na vedomost se dava…
…ze velky GRGA otevrel uz svou 1000 krabicku a stal se z neho GRBUH
Do dalsi tisicovky hodne uspechu a malo DNF :)[/color]
[color=maroon]Na vedomost se dava…
…ze velky GRGA otevrel uz svou 1000 krabicku a stal se z neho GRBUH
Do dalsi tisicovky hodne uspechu a malo DNF :)[/color]
Pane kolego,
Vy se teda nezdate, ale luxujtete a kombajnujete docela dost :D:D:D
Vitku preji Ti mnoho dalsich plastaku a hodne geozazitku na cestach !
Jirka
Jejda, to jsou novinky
Moc gratuluju a spoustu prima zážitků při cestách za krabičkami.
Grga = muž tisíce jazyků
Grga = muž tisíce slov
Grga = muž tisíce tváří
Grga = muž s tisícem piv v žaludku
Grga = muž s tisícovým srdcem
Grga = muž s tisícem rozšlápnutých psích exkrementů na geobotě
a
nyní konečně
Grga muž s tisícem keší na svém kontě!
Všechno nejlepší!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
…vlastně a my se s Tebou stejně neka;)
…a nebo jo?!
No nezbyva nez se pripojit k zastupu gratulujicich a doufat, ze to jubileum brzo nekde zapijem! Jen tak dal…
Grga je kesi pan,
nami je milovan,
Grga je kesi pan,
je kacery i mudly milovan ![]()
Grga jede!
Velka gratulace i ode mne z Pernikova. Vitej v pavilonu a tesim se ze te zase potkam na nejakem eventu.
Taky se pripojuju s velkou gratulaci, tisicovka je krasna meta ![]()
Opozdene blahopreju a pripijim kopaniciarskou slivovici, rakije dosla uz davno ![]()
urrrááááááááá, kdy bude oslaváááááááá