Blahoprejeme geokolegovi Groulovi ke zdolani ctyrsteho pokladu a prejeme mnoho dalsich uspechu a cesty vzdy takove, aby si se nikde autem nezahrabaval [;)]
Ses ňák rozjel chlape,neee...? V neděli 10 kešení, to se u Grouly každý den nevidí! Takže starému geopardálovi z Kladýnka blahopřejeme a koncem tejdne to zapijeme...
M+3 geogirls
Gratuluju a diky za vase stare dobre kesky [;)]
Taky moc blahopřejeme - kešky Made by Groula patří ke zlatému geofondu a nejde na ně zapomenout, kéž jich přibývá - těch nalezených i založených! [G][^]
Lukasi, supr pozdravujem do Kladna a aj Ivetku, a dojdite na geopivo, viem, ze kopu ludi nepoznate, ale to je kvoli tomu, ze na to geopivo nechodite - a ti novi ludia su rovnako su rovnako supr ako ti stari [:D]
Díky všem za gratulace.
Už sem se skoro bál, že tu zatrolenou 400ku nikdy nepokořim :-)
No tak trochu s krizkem po funuse ale myslim, ze to Groula unese. Toz chlape, dobra prace gratuluji a diky za tvoje kesky, po kterych se rad prohanim.
Připojujeme se k řadě gratulantů. Hodně úspěchů a nejen v cachingu, přejí D + H.