Groundspeak Weekly Notification

Ahoj, nemáte někdo archivované Groundspeak Weekly Notification? Potřebuji dohledat nějaké informace a také v jejich úvodu jsou takové ty jednoduché návody na GS, což by mohl být docela dobrý základ na FAQ pro nováčky..

Mám je všechny od 4.11.2006, klidně ti je přepošlu.

Od 30.05.2008 mam vsechny, pokud mas zajem tak muzu preposlat na maila…

Ahoj. mam je od 29.7.2005. Je jich 179 a mam to v Google mailu. Nevite nekdo, jestli se ten vyber da hromadne preposlat? Nejak se mi to nechce jednotlive preposilat. Pripadne se Sobiku ozvi a ja ti poslu ty starsi, ktere ti budou chybet. Tech bude podstatne min.

Gmail neumí přeposlat celý výběr, muselo by se to načíst do normálního email klienta a tam by to mělo jít… Nemám žádné vzhledem k havárii kompu na kterém jsem to měl :frowning: Zatím tedy díky :slight_smile:

No jestli ti to nebude dělat velký problém, tak bych tě poprosil o přeposlání všeho na náš email [email protected]. Díky moc…

To je velky problem. Vsechny maily mam tam a je jich 7900. To se mi vubec nechce nacitat do postovniho klienta. Proste, co budes z tech starsich potrebovat, ozvi se.