GSAK a OREGON

Toto téma zakládám pro výměnu zkušeností o exportu a importu dat mezi OREGONEM a GSAKem.
Zkoušel jsem export všech kešek do POI přes POILoader pomocí GPX a padalo to na chyby dat.
Pak jsem "objevil" makro GarminCsvPoiExport-v2.gsk. Makro je rychlé, POILoader nepadá, body jsou rozděleny do kategorií. ALE na výstupu se generují podle nastavení z jedné pozice až čtyři body. Pokusil jsem se tedy makro upravit. Potlačil jsem vícenásobný export a hlavně upravil obsah výstupu do jména POI a poznámky. ( je tam i hint)
Je to velmi amatérská úprava a byl bych rád, kdyby se na to podíval nějaký expert.

jeste je tu jedno mionovo makro pro colorado, mozna by bylo vyhodnejsi ho rovnou pouzit? http://gsak.mioncz.net/MULTIEXPORT-POI-Colorado/index.htm