Jenom technická u macra Adlogs Bath? - nebo tak nějak, prostě to ad logs co si člověk vyfiltruje cache a pak to projede všechno - se přestaly projížedět všechny, ale jenom první 2 až 3, pak se to ukončí jako že je to hotové a nic dál. Máte to tak taky někdo nebo je chyba u mě?
Take jsem zjistil o vikendu, ze pote co gs prekopal zase neco, nefunguje addlogbath korektne…resp. neumi ziskat ID usera, pokud neni v databazi
Smazani logu a nacteni pres Addlog je sice v pohode, ale neresi to, kdyz to projedu priste a opet tam bude nick ktery neni v gsaku v databazi. Hledat ID rucne je docela opruz
Tady ho mas. Vyrobil jsem ho na nejnovejsi verzi makra AddLogs, tedy funguje jen na kesky, ktere clovek vlastni. Pro data pouziva sqllite db. Tzn. pokud ma nekdo owner ID jeste postaru v textaku, tak makro musi znovu vybudovat databazi. Nastesti se tak deje najprve tim, ze prochazi DB v GSAKu (ktere mu predhodis) a teprve potom dotahuje, ID ktere nezna z webu. Viz originalni dokumentace k makru AddLogs. Aby makro fungovalo jako batch, tak je nutno zatrhnout volbu "Move to Next Waypoint when Down".
K cinnosti makra mam spise dotaz nez vytku. Doted jsem mel AddLogs 2.21 a pridavalo mi to kompletni logy, ale hold muselo byt spusteno na kazdou kes zvlast. Tve upravene makro krasne projelo vsechny kese, ale jako log pridalo jen typ logu a jmeno, zadny text logu. Kdyz nad tim tak premyslim, tak je to mozna dobre, protoze logy si muzu precist na netu a v GSAku mi to aspon setri databazi, na vygenerovani statistik to tusim vliv nema (max. snad jestli se zjistuje nejdelsi log). Takze moje otazka, je to tak spravne nebo je v makru chybka?
ahojte, mam problem s owner ID na mojich zalozenych keskach…
je to tak, ze sice addlogs macro potaha id, ale ked kliknem v mojom vypise z gsaku (vid profil) na jednotlivych keserov (Finders of My Caches), tak zistim, ze im priradilo zle ID a otvori mi profil niekoho ineho.
skusil som uz aj moje kese nanovo natiahnut, tiez pomazat logy, dokonca aj zmazat subor OwnerIDdata.db3 (kde som si vsimol zle ID keserov) ale nic nepomohlo. vsimol som si, ze aj ked som ho zmazal, akoby gsak mal niekde inde ulozene owner id a ani sa ich nepokusil stiahnut z nete.
mam verziu GSAK v7.7.0.108
Jeslti jsem to dobře pochopil, tak by toto makro měli projít moje založené keše v databázi a samo načíst logy. Stáhne to všechny logy z mých keší samo, nebo jako u AddLogs.gsk musím každou keš stáhnout samostatně?
Chtěl jsem to vyzkoušet, ale a při pokusu o spuštění makra mi to vyhodilo chybu Error Macro at line 98, MACSETTINGS Type = R
Přikládám zip s výpisem chyby. Funguje to všem a já dělám nějakou chybu?
tak som na ten moj problem so zlymi ownerID prisiel…
dobre som hovoril, ze akoby gsak mal niekde inde ulozene owner id a ani sa ich nepokusil stiahnut z netu. a presne tak aj bolo. nasiel som tie zle id v suboroch OldStats1.html a Stats1.html v adresary HTML a vymazal som ich. tiez som zmazal subor OwnerIDdata.db3 z adresara MACROS.
potom nanovo gsakom cez AddLogs natiahol nove logy a owner id, dal spravit statistiku. a uz je to OK
mr.mates urob to tak, ze oba makra co mas aj AddLogs aj AddLogsBatch odinstaluj s tym, ze das odinstalovat a tiez zaskrtni Also physically delete the macro file.
potom si omrkni ci ti neostali nejake subory este AddLogs.* a AddLogsBatch.* v adresari macros a ked hej zmaz ich
potom nanovo nakopiruj makro AddLogsBatch a daj nainstalovat a malo by ist
Dival, jsem se v cem je problem s chybou na radku 98 a vsiml si , ze to dela v kombinaci kdyz mas ulozeny soubour AddLogs.xml ze starsi verze. Tak jsem to upravil a ted si makro bere nastaveni ze sveho souboru AddLogsBatch.xml, ktery si pri prvnim spusteni vytvori. Takze by ti to ted melo jet. Jinak funkci makra si pochopil spravne. Jen pokud chces pokracovat na dalsi kese (bere jen ty kde jsi owner), tak musis zatrhnout volbu "Move to Next Waypoint When Done".