Ahoj nemate nekdo tucha cim by to mohlo byt? Jedna se o notase s WinXP SP3 IE 7.0, pc je zacleneno v domene a jede se pres proxy. nicmene i doma kde proxy neni se chyba u kazde nakliknute kese zobrazi. po odmacknuti tri hlasek se jen nezobrazi mapa googlu. Jinak je vse OK. Prosim o pomoc… ![]()
Predpokladam, ze se chyba skriptu objevuje ve Split Screenu. Tezko jednoznacne rici co ji zpusobuje, ale mozna by mohlo pomoci toto:
http://gsak.net/board/index.php?showtopic=9277
Nebo pripadne zapnout tichy rezim (silent mode) pro okno Split Screenu v GSAKu (viz. obrazek). Nastaveni je pristupne z nabidky TOOLS - OPTIONS - ADVANCED
Tak nevim asi nejspis chyba na GC.COM nebo na GOOGLE map, jelikoz se to nejak samo dalo do kupi…
Jedine dobre… ![]()