GSAK - fota u nalezených keší v tomto programu

GSAK požívám asi 5 měsíců a stále nacházím další možnosti tohoto skvělého programu. Nevíte někdo (a jestli to vůbec lze), jestli z databáze svých nalezených keší, kterou mám jako jednu z databází, mohu nějak vytisknout nebo exportovat listing keše se svým logem a s fotografiemi, které připojuji k logu? Předem dík.