GSAK - kdo ho zná natolik, že by se chtěl podělit

Měl bych dotaz. Kdo z ostřílených uživatelů GSAKu by byl ochoten v pátek 27.3. od asi 14:00 dát malé školeníčko nám, lamám :o).
Jednoho "přednášejícího" už máme, ale já se ptám: Není to málo? Můžeme nabídnout několik vzorně naslouchajících kačerů. Lokalita Praha-Řepy. Díky.

dal jsi to bohuzel pozde vedet. neco uz na Pá mam :frowning: tak priste :slight_smile:

Lokalita: HOSTIVICE nikoli Repy!.. :wink:
prostory jsou a k dispozici je LAN, projektor…
Ale to je kousek.. :wink:
M.

EVENT: GSAK pro zacatecniky
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=1af01cdf-98e7-4a85-b54b-64c120823f6d

To je z Rep blize nez Hostivice? :stuck_out_tongue:

Koukam, ze ten brnensky GSAK event je spojeny s turistickou prochazkou, kdyz doporucene misto k zaparkovani je daleko vice jak 18 kilometru od eventu. :smiley:

Nicméně termínek se blíží, našel by se někdo ochotný??? Páč Brno jest daleko, široko, bystrozrako :o
Ty Řepy tam byly schválně, je to takové pro pražáka identifikovatelnější :wink:

Klidně bych se přidal - potřebuji se naučit jak si udělat POI pro Oregona, ale 14:00 hod je moc, moc brzo - tojsem ještě v práci. :frowning:

Tady jsem to dost podrobně popsal: http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=9&thread_id=8786&pid=119771#post_119771, pokud to nestihneš do Řep, zkus to nastudovat doma na kanapi… :D:p;)