Na vědomost dávám, že je hotové makro pro GSAK (pro majitele Colorada/Oregonu), které jednak umí odstranit nepotřebné HTML tagy v listingu (a tím ho i zkrátí o nepotřebné znaky) a dále umí rozdělit příliš dlouhý listing na několik částí.
Delší popis včetně popisu ovládacích prvků je na stránce se stažením…
ahoj, rad bych to byval zkusil, ale muj gsak vyhazuje v pripade behu tohohle makra chybu na radku 45. mohl bys mi, prosim, pomoci? ma smysl posilat error log? take jsem nebyl schopen nalez GUI, abych mohl zmenit zadani. samozrejme ze delam neco spatne, ale bohuzel neviiim co
Ja jsem ted posledni verzi 1.3 delal uz v betaverzi GSAK a tahle chyba je pro to, ze jsem pouzil vlstnost Caption pro jeden Check box, zkuste tuhle verzi (na gc.supler.com)
Dekuji Evzenovi. Makro nyni funguje dokonale, i s posledni verzi GSAKU. Odstranuje HTML kod, pridava pro prehlednost prefix typu kesky pred jeji jmeno a - pokud si to nekdo preje - rozdeluje dlouhe listingy na vic casti. Osobne vyuzivam prefix u jmeeena kesky a odstraneni koodu a je to PERFEKTNI!