GSAK - makro DeleteTags (odstanění HTML)

Na vědomost dávám, že je hotové makro pro GSAK (pro majitele Colorada/Oregonu), které jednak umí odstranit nepotřebné HTML tagy v listingu (a tím ho i zkrátí o nepotřebné znaky) a dále umí rozdělit příliš dlouhý listing na několik částí.

Delší popis včetně popisu ovládacích prvků je na stránce se stažením…

Makro najdete tady Makro DeleteTags.

Uvítám jakoukoliv zpětnou vazbu.

Na výše uvedené adrese je nová verze makra:

v 1.1 Oprava chyby při rozdělování listingu (rozpůlení značky < a > )

Opět nová verze:
v 1.2. - Oprava nezobrazeni prefixu u nerozdělených keší

Verze 1.2 funguje dokonale
díky

Nová verze 1.3 :

v.1.3 - Přidání možnosti smazat původní vstupní GPX soubor

ahoj, rad bych to byval zkusil, ale muj gsak vyhazuje v pripade behu tohohle makra chybu na radku 45. mohl bys mi, prosim, pomoci? ma smysl posilat error log? take jsem nebyl schopen nalez GUI, abych mohl zmenit zadani. samozrejme ze delam neco spatne, ale bohuzel neviiim co :confused:

Takže k chybě…

Napiš mi co máš za verzi GSAKu? Pošli mi log error…
Co máš za verzi makra? GUI se objeví hned na začátku…

Aktuální verze makra je na gc.supler.com

taky mám tu samou chybu.. GSAK 7.5.2.27

yes, stejna verze, 7.5.2.27. error log ti poslu rad, az si me potvrdis na icq :wink: diiky za ochotu.

Ahaaaa, takze to bude verzi…

Ja jsem ted posledni verzi 1.3 delal uz v betaverzi GSAK a tahle chyba je pro to, ze jsem pouzil vlstnost Caption pro jeden Check box, zkuste tuhle verzi (na gc.supler.com)

Dejte mi vedet, zdali je to v poradku…

Nova verze :

v1.5 - Zprovoznění volby Rozděl listing

Ke stažení zde

Dekuji Evzenovi. Makro nyni funguje dokonale, i s posledni verzi GSAKU. Odstranuje HTML kod, pridava pro prehlednost prefix typu kesky pred jeji jmeno a - pokud si to nekdo preje - rozdeluje dlouhe listingy na vic casti. Osobne vyuzivam prefix u jmeeena kesky a odstraneni koodu a je to PERFEKTNI!

Nová verze:

v1.6 - Odstraněna chyba při rozdělení znaku s diakritikou

Ke stažení zde

Nová verze:

v1.7 - Přidán StatusBar (na žádost CEPI) a opravena chyba "zacyklení" (díky upozornění djw)

Ke stažení zde

hlasim spokojenost i na inkriminovanem testovacim velkobaliku kesi. a statusbar je perfektni, ze clovek vidi progres prace makra. diiiiq