Hezký den, nevěděl byste prosím někdo o makru do GSAKu, které by umělo vymazat z databáze keší ty, které bych mu předhodil v gpx souboru, tedy jakýsi obrácený import? Nebo jinak-mám GSAK s naimportovanými kešemi a potřebuju z nich odmazat ty, které mám v extra souboru. Za každou radu předem děkuju.
Zkus dát import s volbou set user flag a pak dej vymazat všechny označené. Ale jen odhaduji, nezkoušel jsem
Taky se zeptám: jak v GSAKu vymažu vložený Child Waypoint? Našel jsem je editaci a přidání.
já tam dole uprostřed našel i čudl na smazání označených. Takže zaškrtnout a pak smazat.
Pepo děkuju!!! Tohle přesně jsem potřeboval, funguje to.
Honza.cz: Pravou mysou klikni na cache, ktora ma child waypoints. Vyber Child waypoints a tam mas Delete.
GSAK 7
Díky, ku podivu funguje. [:D]