GSAK, makro, prosba o radu

Hezký den, nevěděl byste prosím někdo o makru do GSAKu, které by umělo vymazat z databáze keší ty, které bych mu předhodil v gpx souboru, tedy jakýsi obrácený import? Nebo jinak-mám GSAK s naimportovanými kešemi a potřebuju z nich odmazat ty, které mám v extra souboru. Za každou radu předem děkuju.

Zkus dát import s volbou set user flag a pak dej vymazat všechny označené. Ale jen odhaduji, nezkoušel jsem

Taky se zeptám: jak v GSAKu vymažu vložený Child Waypoint? Našel jsem je editaci a přidání.

já tam dole uprostřed našel i čudl na smazání označených. Takže zaškrtnout a pak smazat.

Pepo děkuju!!! Tohle přesně jsem potřeboval, funguje to.

Honza.cz: Pravou mysou klikni na cache, ktora ma child waypoints. Vyber Child waypoints a tam mas Delete.

 GSAK 7 

Díky, ku podivu  funguje.  [:D]