Pěkně jste si to načasovali. Mít event na kulatiny je paráda. Móóóc
gratulujeme a pozdravujeme celý tým, včetně těch nejmladších [;)]. Už
se těšíme až uděláme výlet do Třebíče a skolíme vyluštěné GMC. Rusalka
& Vodnik.
Blahopřejeme celému teamu k dosažení významného čísla nalezených krabic. Sobě a celé geoveřejnosti pak blahopřejem k tvůrčímu teamu, který nám připravuje kvalitní zábavu. Více jak desetiprocentí poměr založených k nalezeným je úžasný. Díky za Vaše krásné keše, hýřící nápady, ukrývané na pěkných a zajímavých místech. I když nás již nemálo potrápily, tešíme se na další.
Gratuluju a chvalim geosnahu! [:D] Jakmile vidim dalsi nove GMS, uz se mi samo zapina PDA a chce lustit. Folder s vylustenymi se pozvolna zaplnuje, takze brzy prijde cas to tam na Trebicsku zalogovat [;)]
Gratuluji ke skvele hranici, jejiz protnuti zustane v pameti nejdele. At se vse porad pekne dari.
Gratulujeme k dosažení této významné mety, na níž si snad i my letos sáhneme [:)].
Těšilo nás též seznámení s vámi na druhém FTF huntu Znojemského eventu.
S prvou stovkou je to ako s prvou laskou, pekne sa na to spomina [:)] Gratulujem [:D]
Gratuluji k prve stovce [D] , ta se pamatuje nejdele. Tak at te to bavi i nadale. Posilam mnoho pozdravu na Vysocinu [^] .