Honzo gratuluju k druhemu stupinku. Koukam, ze to taky valis coz je dobre, prtoze Astra Team potrbuje vytrenovanou posadku
Vedet, ze si sem jedes (KOSTELEC NAD ORLICI) nechal bych ti FTF…
Sakryš tady je nějaká dobrá líheň [:D] Padá tu jedno kulaté číslo za druhým.. Takže další adept na to že nepřežije páteční pařbu. Gratuluju a těším se naviděnou
Gratulujuuu ! Jen tak dal !! Na videnou v patek !! [B][B]
Take moc gratuluji, jen tak dale a pozdravuj Jaromer!