H+ 200

Honzo gratuluju k druhemu stupinku. Koukam, ze to taky valis coz je dobre, prtoze Astra Team potrbuje vytrenovanou posadku :smiley: Vedet, ze si sem jedes (KOSTELEC NAD ORLICI) nechal bych ti FTF…

Sakryš tady je nějaká dobrá líheň [:D] Padá tu jedno kulaté číslo za druhým.. Takže další adept na to že nepřežije páteční pařbu. Gratuluju a těším se naviděnou

Gratulujuuu ! Jen tak dal !! Na videnou v patek !! [B][B]

Take moc gratuluji, jen tak dale a pozdravuj Jaromer!