Neuplynul ani mesic od chvile, kdy jsem Honzovi blahopral k ziskani 300. Kdyz me vcera volal z Kuksu a overoval si souradnice, ktere v tom chvatu nechal doma, hlasil, ze je to prave pokoril 400. Neuveritelne.
S timto tempem to vypada, ze by mohla letos padnout 1000ovka. Co tomu rikas?
Ma gratulace tedy leti do Skalice, Jaromere, Nachoda... ( tam se vsude vyskytuje, pokud zrovna nekesuje)[:D]
Preji ti stale pevnou sipku, hodne prazdnych logbooku a nekdy i trochu stesti pri kesovani.[B][B][B]
Honzíku, čekal jsem na osobní blahopřání a na to jsem pak téměř zapomněl [8-)]… Takže dodatečně… Ještě více DRIVE-IN s Tvojí kOktávkou!!! … a další stovku zase do měsíce (?) [:P]
To je fofr to je fofr, znám ho chvilku a stihl za tu chvilku udělat přes sto:-) mazec Honzo. Ale povez..nestalo by za to nekdy nechat tu kOktavku pred tou kulatou znackou?;)
Moc gratuluju a posílám československou gratulaci t.č. z Bratislavy. To jsem ráda, že v tom lítají i podstatně mladší než jsem já. Mám tak jistotu, že to není stařeckou senilitou [;)]