Podle čerstvých zpráv zahraničních agentur zdolal H+ při ostravsko-karpatské operaci svoji sedmistovku… Gratulace letí od celého M@x teamu!!!![]()
Teda kluku..pokaždý když se kouknu na gratulace tak buď tobě nebo m@xovi gratuluju..
no co říci dál. Tak brzo pupendo ![]()
mno na "amatera" dobry Honzo. I kdyz litr by byl lepsi. ;););););)
B)
My gratulujeme taky, koukam ze ani neztihas logovat pri te rychlosti lovu.:D:D:D:D
Teda chlape, ty tomu dáváš, ses nějak rozjel, Honzíku. Tak jen tak dál a hodně pěkných míst a kešek a zase naviděnou!
Teda ty ses ale dravec. Gratulace.
Gratulace od neski teamu! Asi ti zacnu gratulovat po vetsich intervalech /treba 500/ takhle to nestiham ![]()
Tak do dvou mesicu me Honza ma, to je jasne, tak at ti ta energie vydrzi a nech si i nejakou pro Alcu ![]()
Chlape,ty jedes jak urvanej vagon ! Nejak nestiham gratulovat
Jen tak dal a za chvili mas luzko v pavilonu!
#700 si zatím nedovedu ani představit, ale snad se tam taky někdy dostanu ![]()
Připojuji se s gratulací.
To je frkot, to se ani nedá sledovat… B) Gratuluji!