H+ opět o kilo dál - #700

Podle čerstvých zpráv zahraničních agentur zdolal H+ při ostravsko-karpatské operaci svoji sedmistovku… Gratulace letí od celého M@x teamu!!!:wink:

Teda kluku..pokaždý když se kouknu na gratulace tak buď tobě nebo m@xovi gratuluju..:slight_smile: no co říci dál. Tak brzo pupendo :smiley:

mno na "amatera" dobry Honzo. I kdyz litr by byl lepsi. ;););););):wink: :smiley: :smiley: B)

My gratulujeme taky, koukam ze ani neztihas logovat pri te rychlosti lovu.:D:D:D:D

Teda chlape, ty tomu dáváš, ses nějak rozjel, Honzíku. Tak jen tak dál a hodně pěkných míst a kešek a zase naviděnou!

Teda ty ses ale dravec. Gratulace.

Gratulace od neski teamu! Asi ti zacnu gratulovat po vetsich intervalech /treba 500/ takhle to nestiham :slight_smile:

Tak do dvou mesicu me Honza ma, to je jasne, tak at ti ta energie vydrzi a nech si i nejakou pro Alcu :smiley:

Chlape,ty jedes jak urvanej vagon ! Nejak nestiham gratulovat :smiley: Jen tak dal a za chvili mas luzko v pavilonu!

#700 si zatím nedovedu ani představit, ale snad se tam taky někdy dostanu :slight_smile:
Připojuji se s gratulací.

To je frkot, to se ani nedá sledovat… B) Gratuluji!