hacker Graphix #900, tj. už před branami pavilonu

Dnes na zbrusu nové kešce Hacker series #3 [cache]GC16RY4[/cache] dosáhl geodravec Graphix dalšího svého kulatého jubilea-čili ten litřík a tím i zařazení se do známého to geopavilonu se nezadržitelně blíží, Honzo! Ať tě to stále baví a družice jsou ti nakloněny, ty geohackere jeden :slight_smile:

ty jedes :slight_smile: velka gratulace… jen tak dal :slight_smile: