Prosím, vlákno klidně zamkněte, ale ať zůstanou zachované aspoň ty cache.
Jsou pro mě sice trochu daleko, ale celkem se těším že si s nimi při nějaké delší cestě zpříjemním den.
Argument "nemůžu kvůli tomu stahovat seznam cachí" se nakonec ukázal jako jen velice částečně pravdivý, a přitom finty v listingu jsou fakt pěkné. Tzn. doufám že se nedočkám dne, kdy se (například) o XSS budu moci dočíst jen teroreticky, protože jakákoli ukázka bude považována za sprostý hack a útok :)).
To Czecho Cowboy:
Vlákno smazat systém umožňuje, ale jen moderátorovi dané diskusní skupiny či adminům GC.cz. Jo a nejde o běžné smazání, ale o archivaci (zneviditelnění ostatním uživatelům), která jde obnovit (podobně jako u logů (ne listingů, ty jsou vidět i pak) na GC.com, které lze obnovit-odarchivovat reviewerem).
Z vlastní zkušenosti vím, že pokud mám přímý odkaz na log, tak ho můžu s červeným nápisem ARCHIVED zobrazit i po archivaci.
Nebo je to tak, že to funguje jen u logů, které vymazal owner, ne reviewer?