Gratuluju a diky za vse, co pro nas delas. Vojta
Blahopřejem Markovi k osmistovce a držíme palce, aby to s námi vydržel a nezhroutil se pod přívaly nových keší :)…
Michal + 3 geogirls
Blahopřání, dík a navíc přání - ať Tě ta sysifovsky nekonečná práce nepřestane bavit.
Marku gratulujeme a dekujeme za vse, co pro nas delas.
Kdyz jsem ti nemohl pogratulovat v Plzenci, protoze jsem to netusil, tak aspon dodatecne zde!
Marku, i my se připojujeme s gratulací k Tvému úspěšnému zdolání osmistovky! Moc děkujeme za Tvoji ochotu a trpělivost, s jakou se o nás staráš. Přejeme Ti, ať se Tě geovir drží jako klíště a ať Ti hodně dlouho přináší radost a uspokojení!
… a ja misto velke gratulace s Tebou na eventu tlacham o nesmyslech. Blahopreju, Marku, a dekuju Ti za Tvou ochotu a hlavne neutuchajici nadseni pro geocaching.
Pripojujeme se ke gratulaci a dekujeme za krasne kese i za pomoc v nesnazich. kdykoliv nastaly!
Gratulujem Marku, cisielko ako z citanky :)))
Diky za neutuchajuce usilie pri schvalovanie caches :)))
Velka gratulace od Slajzu & Tucku (Cmuchal je za nemocneho) a prejme hodne dalsich kilometru za sipkou a dekujme za tvou praci pro GC.
Přidávám se k blahopřání a přeji pevné nervy nejen se schvalováním nových kešek! :o)
copak nejake to cisilko… k tomu samo gratulujeme :), ale diky moc za reviewerskou drinu a ochotu.
Gratulujeme ke osmistovce a pri te prilezitosti dekujeme za skvele odvadenou praci reviewera. Vime, jak tezke a obcas i nevdecne je delat neco poradne, svedomite a dukladne a ze bohuzel rada lidi to bere jako samozrejmost. Takze diky moc za to, co pro nas delas!
Blahopřejeme k dosažené metě. Díky za to, co pro naši společnou hru děláš. Těšíme se, že nás snad někdy osud přivede na stejné místo, abychom se mohli setkat osobně.
Taky Ti Marku moc blahopřejeme k tomuto jubileu a připojujeme se k díkům za tu nevděčnou práci, co pro geocaching děláš.
Gratuluji a přeji hodně elánu a sil do další práce reviewra.
I ja se pripojuji s gratulaci a velkym dikem za vse co pro nas vsechny delas. Doufam ze se opet nekdy potkame u nejake pekne kesky :o)