Jestli nás statistiky neklamou, Haggaeus včera našel svou 900. keš a jestli neklamou ani logy, stalo se tak velmi blízko keše věnované jeho dvojníkovi Johnu Lennonovi (i když ne tak blízko, jak jsme zprvu mysleli ;-). Máme z toho velkou radost a přejeme spoustu dobré zábavy během následující krátké cesty ke keši #1000 a pak pořád dál!
Gratuluju, zaroven dekuju za vse, co pro nas delas. Do dalsiho obdobi preju, at te ten lov stale bavi.
Jojo Haggaeus je stalice naseho geocachingu, tak musim taky poblahoprat [^] . Hlavne dekuji za popularizaci ammoboxu, obcas v zime je sranda se dobyt k logbooku, kdyz uvnitr je podtlak [:P] .
Gratulujeme a prejeme jeste hodne takovychto vyroci. [W]
Upřímná gratulace zpod Ještědu!!! Díky za vše a moc Ti přejeme, aby Ti keškování stále přinášelo tolik radosti a uspokojení jako na začátku. Hodně štěstí a hodně úspěšných lovů beze zbraní Ti přeje tým Ivank ! [^][G][D]
Připojuji se s gratulací.
Jak clovece stihas hledat a zaroven nam publikovat nove kesky az do rannich hodin! Obdivuhodne. Takze diky a at potkavas jen krasne kesky.
Gratuluju, Marku, a dekuju za Tvou sysifovskou praci pro nas [;)]
Marku, i ja moc moc gratuluju k ty posledni stovce pred litrankem !!!
K 9.stovce keší nelze jen gratulovat, ale i poděkovat, protože tyto keše byly vlastně zkontrolovány zda odpovídají pravidlům in natura. Takže přejme Haggaeovi mnoho dalších kontrolních nálezů spojených jen s příjemnými zážitky a buďme rádi, že máme tak tolerantního reviewera.
Taky gratulujeme a prejeme jen sama pozitiva! Diky moc za vsechno co pro tuto komunitu delas.
Taky gratuluji, Marek si to za svou dobrovolně vykonávanou práci zaslouží. Tak vzhůru na pupendo.
Mr. Hightower, vsetko nej k jubileu a diky za Tvoju pracu pre nas [H]
Připojím se rád taky i tady, ať elán vydrží (obdivuju tu výdrž při publikování, to jsou kolikrát časy!, díky za to).
Tohle je moje první gratulace, nějak na to nejsem nebo co [8-|] V tomhle případě se ale rád zapojim s gratulací a díky za tu nepříliš vděčnou práci pro nás všechny. Takže ještě jednou díky a dobrej směr přeju. [Y]
Gratuluju a děkuju za vše.Sun-Man
Ahojky Haggaeusi… gratuluji !!! a moc diky za tvou praci pro geocaching !!! ![]()
Diky vsem za gratulace v obou threadech[:D]
Tisicovka snad casem taky bude, hadam tak nekdy zacatkem leta, do te doby zkusim dotahnout Reynewana a poridit si razitko.
Marku také se připojuji k velké gratulaci a přeji at se daří i nadále
Připojujeme se k řadě gratulantů a přejeme mnoho dalších krásných zážitků.