Haggaeus millenium

Hoj,

uz je to tady, uz se to blizi. Uz jen krucek deli tohoto cahouna od 4 ciferneho poctu uspesne odlovenych pixlicek.

Toz jen tak dal a hodne sil a zdaru do dalsi tisicovky[^].

Tak uuuz :slight_smile:

Blahopřání k výstupu na první tisícovku a poděkování za práci, kterou děláš pro nás všechny.

Jakr už napsal vše, takže Marku veliká gratulace.

Boris

Rediteli gratuluji k protnuti krasneho milniku tvaho geozivota !! At jsi porad v pohode a at ti to slape.

Tisícovka nalezených a několik tisícovek schválených, tomu říkám úspěch. Blahopřání a dík z Hané !!!

Tak Mára uz ma "1000", takze velka gratulace :-)
Az dorazi do prace, tak tu na nej ceka [^]

Přidávám se s gratulací z perníkova a hluboce se skláním před tím co pro nás všechny děláš…

[Y] 1000 je super, ale ta prace kolem nas a nasich kesek… za ty nervy kolikrat je to gratulace dvojnasobna :slight_smile:

Ooooobrovská gratulace!!

A pupendo, bylo? [:D]

 A kolik jsi jich schválil? To je taky úctyhodné číslo. Tak mě napadá jestli není někde žebříček reviewerů? [;)]

Marku, velka gratulace z Polabi. At se stale dari a diky za tvou praci pro nas vsechny.

Velká gratulace a taky poděkování za to, že dohlížíš na kvalitu českých a okolních keší. [Y]

Velka gratulace. Nejen k dosazeni milenia, ale hlavne k odvadene geopraci. Taky by mi zajimalo kolik cachi ma od tebe kolonku "Published".

super, Marek, gratulujem a aj ja dakujem za vsetok ten cas a namahu pri dobrovolnickej praci reviewera [:D]

Take Marku moc gratuluji jak ke tvym nalezum, tak i za obetavost pri schvalovani cim dale vetsiho mnozstvi pixel v zemich ceskych i okolnich.

Jen tak dale, at te to hledani stale dost bavi…

Velke diky za to vsecko co jsi pro nas udelal

Take dik za trpelivost a cas, ktery jsi venoval

Tisic kesi nalezl jsi, gratulace klidne ber

Kdo ze je ten oslavenec? Haggaeus, nas reviewer. 

Hodne pohody do dalsich kesi preje Anad. 

Už to bylo dlouho na spadnutí - Marku, gratuluju a i já se přidávám s díky za těžkou a často nevděčnou práci reviewera!

 

Velká gratulace do Haggu... :) a taktéž velké poděkování za spooousty času věnované práci approverské a trpělivost s námi!

Michal plus 3 geogirls

To mam obzvlastni radost, ze muzu “predat babu” zrovna tobe, Marku. Pri vsech tech cestnych starostech, kteres na sebe prijal si to zaslouzi nejvyssi uznani, zvlast kdyz vime, ze si potrpis na turisticky hodnotnejsi zpusob odlovu. Vsechno nejlepsi (a prosim i nadale hodne trpelivosti s nami)!  

Gratulujeme, gratulujeme a zase gratulujeme… [:)] Je fajn že si najdeš čas i na jiné činnosti.