Hajtra 200

Tesi mne, ze jako jsem byl prvni, kdo Hajtrovi povedel o geocachingu, jsem stejne tak prvni, kdo mu muze gratulovat k dnes cerstve dosazene dvoustovce. Takze Hajtro at vam se Zuzkou ty kesky pribejvaj a hlavne at vam jejich hledani zpusobuje plno radosti a prima chvilek v prirode. A hlavne diky za ty zasazeny kesky, ktery zase delaj radost nam ostatnim kacerum. Tvuj kamarad Colonel, kterej se k dvoustovce zatim ani zdaleka nepriblizuje :o)

Taky gratuluju, je to teda kvapik :-).

Pripojuji se ke gratulaci a doufam, ze si zachovate nasazene tempo a prozijete dalsi pekne chvile s geocachingem.

Též se připojujeme ke gratulacím a zdravíme z nejzápadnější části Čech… Kam se na vás hrabeme :o(

Taky gratuluju, jen tak dal:).

Jo,jo taky se pripojuji ke gratulaci. Ta dvoustovka je takovy zlom, tak pokracujte dal k dalsi stovce.

Rovněž se připojuji ke gratulantům a jen tak dál…

Považuj tedy Anthracite za takový malý dárek :smiley: k Tvým 200 cacheninám.
A přeju ani ne tak další nálezy, jako spíš aby Ti vyšla hlavně ta show co plánuješ :slight_smile: 6/6

Moooc blahopřejeme ke kulatému geojubileu a přejeme spoustu dalších pěkných geodobrodružství!

M+P+A+E