Handy GC nedokaze zamerit cilove souradnice

zdravim :slight_smile:

zacinam s geocachingem,ale mam takovy mensi problem.pripojuju se pres nokii e50,s modulem LD-3W.ale jakmile se dostanu ke kesi,tak mi asi 10-30m pred ni prestane reagovat kompas a kdyz se nahodou dostanu par metru pred souradnice kese(4-10) ,tak mi to hodi ztoho bodu uplne jinam, napr 10m na sever jak to ujdu tak 15m na zapad ,pak 30 na jih,nebo to neukazuje ubec nic at chodim kam chodim.aja tam muzu chodit porad dokola a nemuzu se dostat na konecny souradnice :slight_smile:
vyzkouseno na 4 kesich a pokazdy ten samy problem.
satelity mi to ukazuje 7-10.

jestli mi nekdo poradite budu moc rad, fakt uz nevim co stim…:expressionless:

Ahoj. Problém, který popisuješ, je pravděpodobně záležitostí samotného GPS modulu a nazývá se statická navigace. Máš dvě možnosti… buď se okolo cache hýbat rychlostí přes čtyři km/h:) nebo statickou navigaci vypnout. Podrobnosti jsou třeba tady. Popřípadě napiš heslo statická navigace do vyhledávacího políčka tady na fórech nebo do googlu.

to je mozne, uz sem o ni kde si cetl,gps sem pouzival jen na kolo takze to nebylo potreba, ale toto me nenapadlo :slight_smile:
skusim zatim moc dik!!!

Lovím se zapnutou statickou navigací, ta rychlost nad 4km/h je normální rychlejší chůze. Takže když s tím počítáš, tak prostě podle toho lovíš. Prostě těch pár metrů před koncem se nezastavíš, ale jdeš dál dokud se ti šipka neotočí na druhou stranu :slight_smile: Tam kde se otočila je keška :slight_smile: