Našel jsem na netu tento program pro mobilní telefony a vypadá opravdu skvěle. Bohužel si ale nevím rady s instalací a netuším, jak to nainstalovat do svého mobilu. Má někdo zkušenost-poradí mi někdo? Díky moc Minja
HGC pouzivam uz od jeho zacatku, tedy konkretne v jeho light verzi-tj. bez funkci pro GPS modul.
K ty instalaci-no instaluje se to stejne jako jine Javove aplikace do mobilu-nejlepe kdyz mas treba kabel a obsluzny SW ke svemu mobilu, kterym to tam nahrajes. Pokud ne, tak muzes ke stazeni do telefonu pouzit wap-pak staci zadat do prohlizece telefonu adresu toho JAD souboru, tj. http://destilapps.wz.cz/cz/HandyGeocaching/Handy Geocaching light.jad a pak uz si to mobil stahne. No proste bezna Java aplikace.
P.S: Predpokladam, ze tvuj mobil Javu podporuje, jinak by ses asi neptal [:)]
mám taky malej problém....Instalace v poho, ale po připojení přes GPRS a načtení nejbližších keší ni píše (žádná aplikace).
Při vyhledávání listingu podle waypointu mi to napíše brutálně dlouhou chybu začínající Problém na stránkách Geocaching.com nebo chyba aplikace...Sekce: overview
Nemám sice chytrou Nokii, Ale klasicky to jde nainstalovat pomocí PC Suite (Instalovat aplikace). Bohužel má program problémy s GPS Nokia LD-3W. Na Destilovych strankách aplikace se můžeš podívat do Fóra.
Ahoj, zpět k příspěvku od minarjo, mám Nokii 6630 a GPS modul Nokia LD-3W. Potřeboval bych stáhnout verzi programu která už je dělaná pro GPS. Díky Luke
Hergot, co máš za problém?!?
Tady jsou stránky projektu, tam najdeš vše potřebné. Jen ti můžu říct, že jsem to s tímto modulem zkoušel a funguje to.
Evidentně máš chronickou potřebu se vyptávat na banální otázky, které jsou snadno dohledatelné.
Příště prosím zkus raději Wikipedii, nebo Google
Musím mírně (spíše Výrazně) umírnit Cowboye, který tohoto nováčka z Olomouce (Lukeee) už minimálně ve druhém threadu (nečetl jsem vše) bezdůvodně napadá, což se mi ani trochu nelíbí. Už ve vlákně Hledám společnost - OLOMOUC přeci psal, že teprve začíná, tak je třeba mu dát čas se se zdroji k dohledávání (tento web, wiki, GC.com) více seznámit, případně mu pomoci, a ne ho takto drze napadat. Čili Cowboyi, takto opravdu NE! Přeci stačí vždy diplomatickou formou tazatele nasměrovat a postupem času už zjistí, kde jsou jaké info, a bude to v pohodě.
Omlouvám se za off topic, ale musím souhlasit a netýká se to jen Cowboye. Myslím si že místo takových odpvědí které se tu někdy vyskytují, by bylo lepší nepsat nic, a tazatel si to stejně nakonec nějak zjistí. Určitě je to lepší než pořád někomu dávat najevo jaký je hlupák. Mimochodem začínající kačery by měli ostatní spíše podpořit a ne je buzerovat.
Miluju tyhle rodičema rozmazlezné fracky co si o sobě myslí, že sežrali všechnu moudrost světa. Není to totiž pouze tohle vlákno, kde si tenhle hošánek mastí své ego na těch, kteří se slušně na něco zeptají. To, že už kovbojíček už pár keší našel a pár jich založil, z něj ještě nedělá poloboha… Je třeba aby především pochopil, že i stav nalezených jaký teď má je pořád úplý h…o.
Mohu poprosit vsechny uzivatele, tohoto skveleho programu, logujici pres jeho prostredy, aby aktualizovali na posledni verzi, je v ni uz vyreseno nepridavani nekorektnich znaku a GSAK pak nema problem importovat PQ s logem z tohoto programu. Diky moc vsem a hlavne autorovi za tento nastroj a briskni uprava a opravy.
Myslíš, že se názory odvíjejí od počtu nalezených?
Fajn, jestli já mám úplný h…o, co máš teda ty? Pod čím jsi zaregistrovanej? Co jsi vlastně zač?! :@
Mimochodem, tím, co jsi tu napsal aplikuješ na mě to samé, jako já na toho chlapíka z Olomouce…
Já být Destilem, tak uživatele k tomuto updatu jednoduše donutím tím, že v těch PHP skriptech pro předchozí verze deaktivuji funkčnost a pak by uživatelé starších problematických verzí na dotaz dostali do aplikace od skriptu jen odpověď typu "Aktualizujte si na novou verzi…".
Resp. není třeba v PHP tímto návratovým textem nahrazovat všechny funkce komunikující se skriptem a tedy i s GC.com, ale jen to aplikovat na problematickou funkci Logování a tím ji u starších verzí zamknout…
Taky si myslím, poslední dobou se fórum mění spíš ve vyřizování účtů. Řešte si to někde jinde a ne na fórech gc.cz, které mají asi trošku odlišný smysl, než vytýkání chyb těch druhých (pokud se ovšem nejedná o upozornení na porušení pravidel)
Mě spíš zajímá, kdy se tady rozjede diskuze podobná té o GeoGetu, ve které se poukáže na to, že tenhle úžasný Destilův program, bez kterého bych si já už dnes nedokázal geocaching představit, tahá neoprávněně data z GC.com a tak by se to mělo zarazit :@
Pokud na to dojde, tak se Destile nedej a na ty moralisty kašli