Již jsem měl a mám pár Nokii. Všude Handy bezproblémů funguje, ovšem s Nokii 6300 již bojuji několik dní a nic. Rozjel již někdo na tomto typu telefonu nějakou verzi Handy? Já zkoušel jak 2.8.5 tak i 3.2.5 a vůbec nic. Sice aplikace naskočí, ovšem po 10 min. přihlašování na gc. com vyhodí známou hlášku "nedostupné, nebo špatně nastavené GPRS", což je nesmysl, neboť přes telefon normálně surfuji a GPRS funguje. Funguje i tehdy, když se k Handy připojuji pomocí PDA přes tento telefon. Kruci to je krám:)
Používáme Handy Light verze 2.8.5 hlavně na Nokii 6233 ale teď jsem to zkusil i na 6300 a šlape bez problémů.
Tak to je škoda:) myslel jsem, že to nepůjde a budu mít klid. Teď se v tom budu muset hrabat dál:). Jen by mě tedy zajímalo, proč to na té mrše nejde.![]()
Používám tuto kombinaci již řadu měsíců a zcela bez jediného problému. Zkus si nechat poslat znovu nastavení internetu nebo tak něco a určitě to bude fungovat.