Včera jsme to zapili a dnes přichází oficiální gratulace ke sté keši.
Gratuluju, v sobotu jsme se minuli na Dzbane a ani jsem si nevsiml, ze jste byli na tazeni za stovkou.
Připojuji se k mohutné gratulaci. Poslední dobou jste to tedy parádně roztočili. (Doufám, že mě nepředeženete moc brzo :-))). Tak se čiňte dál a přeju hodně radosti z GC i v dalším roce.
I ja se pridavam k blahoprani a tesim se na dalsi setkani na Mostecku ![]()
Vsem dekujeme za gratulaci k nasi prvni stovce. Doufame, ze v te dalsi stovce se budeme vice potkavat.