Happy holiday geocoin - aktivace?

Mám dotaz na všechny zdejší kačery. :slight_smile: Nedokázali byste někdo poradit do Švýcarska? Já vůbec nevím, kde začít cokoli zjišťovat… Podrobnosti viz níže. Díky všem.

[i]Dear venca68,

I am contacting you because I saw that you brought Lorca.NL Tracking Deer from Spain, and you have been passing a lot of other coins. My mom got a “happy holiday geocoin” for Christmas but doesn’t know how to activate them. The person who gave them to her had the coins from the Czech Republic. Would you happen to know who to contact?

Many thanks for your help in advance and happy caching in 2008!
Tamara of TheTwoGerbers from Switzerland[/i]

Koukl jsem se na stránky http://www.geocaching.com/track/geocoin.aspx, kde je možné získat info o všech GC. Asi by to chtělo více informací o tomto GC a zda je vůbec určený pro trackování na GC.COM.

Jeden z
Happy Holidays geocoins robili v r. 2006 v Geocoinclube - http://www.geocoinclub.com/ - kde sa daju ziskat aj aktivacne kody. Neviem ci ide o tu istu mincu, predpokladam ze s podobnym nazvom ich je viac, chcelo by to presnejsi nazov, resp. vyrobcu, potom sa to da dohladat.

Díky za info :slight_smile: Ještě chvíli počkám, a pak jim zamailuju do Švajcu. :slight_smile: