HappyHorseTeam #200

Gratulujeme k překročení další mety a přejeme hodně dalších keší.

Taky blahopřeju, ať se daří, ať Vás to pořád baví, ať jsou na Vás geobohové hodní, ať Vás šipka stále vede jen tím správným směrem.

toz taky se pripojujeme at ti dupou konici :)

 snowhate & smudlinka

 

congrats, puvodne sem mel asi pred mesicem naplanovano vas dohnat, ale ve viru nynejsich udalosti to vidim tak nekdy ke konci roku:) az si zase budu vybirat dovolenou hehe. Tak at se dari do dalsich stovek! (jak se tady postuje aniz bych musel re, to je ale divnej system:)?)

Gratuluji k dalsimu zarezu na vasi GPS !