Harwey #100

Jako prvni si dovolujeme s Evcou poblahoprat Harweyovi ke kulatinam. Chvili jsme koketovali s myslenkou, ze bychom na tu stovku dosahli drive, ale Harwey podnikl nedelni atak na brnenske cache a stovka je na svete. Tak at ten sampus ma hodne bublinek. :slight_smile:

PS: Kvuli teto gratulaci prijdu pozde na fotbal… :slight_smile:

Díky moc za gratulaci. Uz se tesim, az budu moct poprat ja Vam. Na konec seslo z bublinek a koupil jsem cervene vino.

Doufam, ze ten fotbal dopadl alespon tak dobre, jako nase dnesni geo_putovani.

Jeste jednou moc dik.

No Harwey, blahopřeju, i kdyžs nám hodně stížil FTF boje. Kolik už jich za těch pár týdnů máš, pacholku ? :-))

Take gratuluji ! Je to bezva pocit ta prvni stovka. At se sypou dalsi.