Harwey 200

Tak Harwey gratuluji a at se dale dari. Mimo jine diky za tvoje kesky;-)

Tak my se taky pridavame ke gratulaci! A tesime se na dalsi setkani u cache! Eva a Petr

Zdravim dvoustovkaře a gratuluji k dosaženi hezkého čisla. :slight_smile:

Gratuluju na Moravu a dekuju za kesky. Krabicky s Tvym nickem jsem na dovolene nachazel hodne casto. Preju dobry signal a hodne uspechu v sazeni i nachazeni.

Taky se připojuji ke gratulantům. Díky za Tvoje kešky a do další dvoustovky přeji Tobě i Tvé dceři hodně úspěchů.

Blahopřeju a hlavně děkuju za poctivou práci na osázení Moravského Krasu

Blahoprejeme a prejeme hodne stesti v dalsim odlovu… i v soukromem geocacherskem zivote :wink:

Taky se pripojuji k zastuopu gratulantu.

Všem Vám moc děkuji a budu se snažit, aby těch mých krabiček bylo více. A ať se Vám všem taky daří.

Taky se pripojuji k blahopříní, jen tak dál.

Také já se připojuji s gratulací k další stovce. Ty jsi s tím teda pohnul.