Tak Harwey gratuluji a at se dale dari. Mimo jine diky za tvoje kesky;-)
Tak my se taky pridavame ke gratulaci! A tesime se na dalsi setkani u cache! Eva a Petr
Zdravim dvoustovkaře a gratuluji k dosaženi hezkého čisla. ![]()
Gratuluju na Moravu a dekuju za kesky. Krabicky s Tvym nickem jsem na dovolene nachazel hodne casto. Preju dobry signal a hodne uspechu v sazeni i nachazeni.
Taky se připojuji ke gratulantům. Díky za Tvoje kešky a do další dvoustovky přeji Tobě i Tvé dceři hodně úspěchů.
Blahopřeju a hlavně děkuju za poctivou práci na osázení Moravského Krasu
Blahoprejeme a prejeme hodne stesti v dalsim odlovu… i v soukromem geocacherskem zivote ![]()
Taky se pripojuji k zastuopu gratulantu.
Všem Vám moc děkuji a budu se snažit, aby těch mých krabiček bylo více. A ať se Vám všem taky daří.
Taky se pripojuji k blahopříní, jen tak dál.
Také já se připojuji s gratulací k další stovce. Ty jsi s tím teda pohnul.