Harwey 30!

Zasazených! Za rok a chlup i se zlomenou nohou v závěru. To už je také na pěknou gratulaci! [^] Tak ať máš hodně návštěv, minimum údržby a hlavně – neztrácí se! A k tomu přejeme hodně zdraví!

Teda Ty máš výdrž!!! Ono se ale není co divit, když máš kolem tolik nádherných míst.Díky za Tvoje kešky. Zase mám o důvod víc si to namířit k vám. Gratuluju!

Thanx for your caches [;)]

Díky za pěkný počet skvělých keší, které jsi pro naši společnou zábavu nezjištně připravil.

Přidávám se k poděkování za každou z pixliček, které jsme mohli navštívit..

Super práce, díky moc za všechny. Vedeš moje statistiky zakládačů, mám 25 tvých kešek.

Arboretem v Křtinách jsi mě vyloženě potěšil. Je to jedno z míst, o kterých jsem si říkal, že tam musím zasadit kešu, ale časem jsem na to zapomněl.

A teď otázka za milion: jestlipak víš, na kterou ještě nezasazenou kešku, se těší půl Moravy? [:D]

Hergot, tak to nevím ani já. Že bych byl v té druhé půlce ? [:D]

Že by to byla třeba nějaká bonusovka? [;)]

Oprava, nejen půlka Moravy [;)]

Díííkyyy Harwi, pořád máme pro které tvoje chodit. [:)]   …a servis stále nosíme s sebou a je nám ctí na tak pěkných keškách tu a tam potřebný sáček vymenit.

Gratulujeme moc, není to tak dávno, co jsme měli nalezeno míň, než ty založeno[8-|]. Jo a taky díky za tu dnešní jubilejní 30. - prostě klasika! Tak ať ti ten elán vydrží!!! (Jinak v té půlce Moravy jsme taky - už se na to těšíme).

Z Hané posílám gratulaci ke spoustě založených krásných keší. Už se těším na serii pomníčků, která na mě teprve čeká! Předem díky za pěknou nabídku.

Všem moc díky za pěkná přání a kladné ohlasy. [:)]

Bohužel noha se neuzdravuje tak rychle, jak by chtěla hlava. [:'(] A tak s bonusovkou musíte ještě vydržet (mimochodem, nebude jen bonusovka, ale ještě i nějaký ten pomníček[H] - jednu cache jsem nedostal povolenou a chybi tudiz pismeno J. A já mám rád ve všem pořádek a systém). Zatím pajdám o berlích a chodím na rehabilitaci.

Dík.

Díky za upřesnění, zrovna včera jsem kontroloval papírek s výsledky předchozích hledání a jedno písmenko tam chybělo. 

Takže se těšíme na obě[;)]!!!

Nevím, jestli gratulovat, spíše se hodí poděkovat [Y]. Vloni v létě jsme jako geogreenhorni zdolali tvou větromlýnskou sérii včetně bonusovky, což pro nás zároveň byla první zdolaná mysterka [:D]. Moooc se nám líbila a už se těšíme na léto do Krasu až se dalším tvým pixlám podíváme na zoubek...[;)] Jen tak dál a moooc díky!

Ivo a tým

[<:o)]Diky moc za krasne kesky a v neposledni rade musime podekovat i Mise, protoze rekneme si uprimne, ty jeji schovky jsou fakt vypecene  a nas dospelce kolikrat pekne potrapili!!! [:D] [Y] Takze diky a tesime se na dalsi. [:)]