Gratululuji !
Gratululuji !
gratulacia na Moravu [:D]
Teda Peťo, jak jsi to stihnul přitom tempu zakládání nových keší??? Moc gratuluju a zase se k vám na Moravu moc těším. Přeju, aby tolerance rodiny byla bezedná a aby Ti kešky dělaly jen samou radost.
Jsi neuvěřitelně plodný člověk. Aspoň podle založených skrýší soudě. Hledání taky neflákáš.[Y]Upřímně gratuluji.
Petře i z Hané příjmi upřímnou gratulaci a těším se na keše, které jsem zatím neměl možnost navštívit a že jich je ještě dost.
Ahoj Petře
gratulujeme Tobě i celému týmu [:)] ke krásnému počtu nalezených pokladů [W]
Gratuluju k pěknému kulatému čísilku... ten závěr šel pěkně ztuha, co? [;)] Hodně štěstí do dalšího lovení.
Díky za ty všechny ty krásný kešky a už se těším na bonusovku památníčků...
Dalsi skvela hranice padla. Preji dalsi pekne najite kesky a moc gratuluji!!
Tak i já se připojuji ke frontě gratulantů. Hezke číslo a jen tak dál [:D]
gratuluju a doufám, že sis tu třístovku aspoň zašel odlovit na tu svoji vypečenou jubilantskou cache [;)]
Petre, velka gratulace z Polabi. Diky za tve nadherne kese v tom uzasnem kraji. At se stale dari
Gratulujeme, krasne cislo, prejeme ti at neztratis tempo. [Y]
Blahopřejeme k dosžené metě a přejeme mnoho dalších úspěchů.
I my se připojujeme k řadě gratulantů. Ať Tě to stále baví.
Gratuluju k hranici a uz se zase tesim na nejakou volnejsi sluzebku, abych Ti zkontroloval, co noveho pekneho jsi nakladl [;)] Jen tak dal!
Díky všem za povzbudivé gratulace.[:)]
A jak se zde vyjádřil Dandra - určitě zase něco "nakladu" [H]
P.S. včera jsem byl něco s Míšou omrknout a v hlavě se něco převaluje, takže se nechte překvapit. [:P][;)]