Harweyův půllitr

Držitel ojedinělého FTF dosaženého o berlích a tvůrce série keší u lesních pomníčků překročil pětistovku nalezených krabiček. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších pěkných nálezů. Díky rovněž za procházky k lesním pomníčkům, které jsi pro nás připravil. Některé bychom zcela určitě nikdy nenavštívili.

Fíha, také se připojuji ke gratulaci. Tvá série větrných mlýnů na Drahanské vrchovině a také Lenčák byli pro mě v mých GC začátcích velkou školou maskovaní :o. A také jsi byl prvním kačerem s kterým jsem komunikoval přes ICQ nebo Skype.
Tak ti přeji do druhé pětistovky jen samé bezproblémové nálezy na pěkných místech.
To ti přeje kolega praštěný lopatkou větrného mlýna B)

Velká gratulace…a jako ostatní využiji odlovní metu hlavně k poděkování za tvoje kešky v severobrněnském okolí. Díky moc Harwey! :wink: …a hlavně, …to zdraví!!!

Taky se s dovolením připojím..hlavně ale aby bylo zdraví… moc pozdravu z Vyškova.

Posilam velkou gratulaci