Hasič má konečně 50 keší :-)

Gratuluji, bylo načase, aby nalezené keše už konečně zalogoval. Těším se na společné výlety. [:)], ukončené většinou malým pivoeventem.

Tož taky gratuluji a jelikož se pohybujem ve stejném terénu (alespoň myslím, na Chomutovsku) , věřím že se někdy i potkáme.

Mi take gratulujem a prejem spoustu dalsich.[Y]

Též gratuluji, ale mám dojem, že jsme si řekli, že budeme psát gratulace až od #100, ani MB není nekonečně [;)]