Gratuluji, bylo načase, aby nalezené keše už konečně zalogoval. Těším se na společné výlety. [:)], ukončené většinou malým pivoeventem.
Tož taky gratuluji a jelikož se pohybujem ve stejném terénu (alespoň myslím, na Chomutovsku) , věřím že se někdy i potkáme.
Mi take gratulujem a prejem spoustu dalsich.[Y]
Též gratuluji, ale mám dojem, že jsme si řekli, že budeme psát gratulace až od #100, ani MB není nekonečně [;)]