Havlíčkův Brod-event

Ahoj všichni,

pohrávám si s myšlenkou, že když v současnosti pracuji v Havl.Brodě, tak zde udělat eventík a to 5.4. od 18,00 hod. Kde? To nechám ještě otevřené, neb zde znám pouze dvě hospody. Setká se tato myšlenka s odezvou, abych to mohl rozjet?

Díky všem Pitris

nemas tam s kym chodit na pivo? [;)] rad by som Ti prisiel pomoct, ale je to pred Velikonoci a uz vo stvrtok ficim na rodnu hrudu…

Mno… kde je HB? Jestli sezenu nejakou mapu a pokud mi vyjde cas, tak se rad zastavim… :-)))

Ahoj Pitris.

Event v našem rodném městě? Proč néé..Nikdy jsem na žádném nebyl a jet někam, kde nikoho neznám mě připadalo divné. Ale v HB nás pár je (počítám kolem 6 až 8) tak to by jsme nějaké to geopivo zvládli... [:D] Alespon poznáme, jak to na takových akcích chodí... 

Těším se na další info Minja 

Koukám, že je to čtvrtek, tak to se mi hodí!! Jak říká můj kamarád...Není umění popíjet v pátek, když je druhý den volno..Ale pít a druhý den jít do práce... [Y] To je moje parketa!! Jsem pro a pokud budeš potřebovat nějaké info, nebo hospodu v HB, dej vědět..Měl bych to tu znát..

Už se těším... Minja 

Ahoj, no myslim ze to neni spatnej napad, mohlo by to nalakat dost kaceru i z Vysociny, ja bych z Jihlavy klido dorazil,ale je trosku problem jak je to pred velikonocema,myslim, ze dost lidi bude mit spis naplanovany nejaky (geo)vylety vzhledem k prodlouzenymu vikendu,ja osobne se chystam na ten termin na Velkou husi cestu,cili tenhle termin rozhodne nedorazim.[:|]

Helixíku!!! počkej až se dozvíš, jakou máš přezdívku u DIrKa teamu a Goblin teamu (oba z HB) [;)]
Něco najdem, jenom ten termín není zrovna nejlíp zvolenej.

Vy “lumpíci” !!! To sem tedy zvědavej… mne tam máte za exota co?.. ach jo ti Broďáci… ale už jdu hledat tu mapu abych věděl, kde ten HB je… :slight_smile:

Sakryš tak teď už prostě na ten “event” asi budu muset… :slight_smile:

(případné změně termínu a času se přizpůsobím - jen aby už nebyl ten sníh - v pátek jsem přezul :frowning:

Pokud se zadaří a bude čas tak nějaké to geopivo rádi vypijeme :-)

P.S. : Goblini zdraví Helixíka :-) 

Před pomláskou to není opravdu nejšťastnější termín. No a co takhle 12.4.07? To už nebude snad tolik sněhu jako je dnes. Máte v pácu nějakou osvěžovnu? Poraďte. Díky
P.s.Nechcete někdo zajít v týdnu na pivko? Nebo příští týden?Ahojky

Pokud jde o Minja team, tak myslím, že nám to před velikonocema nevadí…Toho 12.4. snad taky půjde, ale chtělo by to teda trochu upřesnit, bo nás je víc a aby si to lidi naplanovali…A taky se něco zamluvilo. Pokud to teda má být něco velikého.. Jinak na pifko mi to tento týden už nevyjde, ale v příštím týdnu by operativní geoporada bodla…Jinak hospod je tu mrak, ale takový Event by nebylo špatný udělat třeba v rybárně u Nikla, nebo na Pelestrovské hospůdce…Co Vy na to Brodáci?

Pelestrov vůbec nezní špatně…Kdyby náhodou někdo nevěděl kde to je :slight_smile: http://www.pelestrov.cz/v1/

Na fotkách tu vypadá velice dobře, ale jaká dopravní obslužnost?

To by mohl bejt maličko problém…Tam se člověk nejspíš nějak dostane, ale zpátky tak maximálně taxálem…

U Nikla v rybárně by to šlo, jenom záleží na počtu. Prostory má dost omezené. Jestli bude teplo, tak zřeba venku u Arián (pobíhání psů povoleno). Nebo salónek v pivovarský. Nejdřív se musíme shodnout na termínu kuli počasí a pak na počtu.

A kde najdu u Nikla v rybářský nebo salonek v pivovarský? Šel bych se tam dneska kouknout.

Pivovarská je v pivovaře, toho Nikla nevím, ale mrkni se na ty Ariány. Od náměstí přejdeš most přes řeku a půjdeš ulicí směrem k nádraží. Nebo kavárna u Notáře.

Pelestrov by byl super 100ho dvodu, že místa je tam dost a funguje i tzv.Stodola, kde se nás bejde hafo..Souřadnice Pelestrova 49 38 378, 015 32 626 Jinak rybárna je taky pěkná, ale max. počet lidí je tak 30.. [:(] Souřadnice Nikla jsou 49 35 822, 015 34 531 - ale nemám to z GPS..je to jen přibližná pozice z MapSource..Jinak je to zhruba u Motorpalu a směrem k přehradě…Osobně bych se přikláněl k Pelestrovu a u Nikla bych dal dojednávací a organizační poradu [:)]

Ariány dobrý, ale tam by to bylo fakt spíš na tu zahrádku..Uvnitř je to dost nobl..Pivovarská by taky šla, ale v týdnu nás vyhoděj brzo a Brodský pivo - no coment [:(] Taky by nebyla špatná Švejkovna u hotelu Slunce (autobusové nádraží) ale všechno to jsou městský hospody..Na Pelestrov to nemá..Ten by nám slušel..Nechá se tam samozřejmě i přespat a taxi do Brodu v pěti lidech je za cenu jednoho piva [Y]

Ještě jaký jsou priority. My preferujeme nekuřácké prostředí s ohledem na děti. Pokud to počasí vyjde (a to by mohlo) tak mi ty Ariány vycházejí nejlíp. Další hráč je salónek café 63[:D], to je nad zimákem a chodí se tam i hrát na kytary, takže obavy z nóbl prostředí padaj. Máme už nějaký přibližný počty? DIrKa team je v počtu 2+mimino, z toho důvodu je pro nás Pelestrov nepoužitelnej. [:(]