Ahoj začínám s geocachingem.Chci se zeptat jestli nevadí když přidávám k svým logům na netu historické fotky míst kde keš je.Myslím že je to zajímavý každej se rád podívá jak to tam kdysi vypadalo [Y]
[quote] hidd: Ahoj začínám s geocachingem.Chci se zeptat jestli nevadí když přidávám k svým logům na netu historické fotky míst kde keš je.Myslím že je to zajímavý každej se rád podívá jak to tam kdysi vypadalo [Y]
[/quote]
Myslim, ze to opravdu nevadi. Naopak, je to suprovej napad. A ty fotky Sumavy jsou fakt uzasne. [Y][Y][Y]
[quote]
hidd: Ahoj začínám s geocachingem.Chci se zeptat jestli nevadí když přidávám k svým logům na netu historické fotky míst kde keš je.Myslím že je to zajímavý každej se rád podívá jak to tam kdysi vypadalo [Y]
[/quote]
Pokud jde o tradicionálky, nevidím v tom problém (pokud to nebude detail škvíry ve zdi, kde je mikrouš schovanej).
U finálovejch míst multin a mysterek bych byl opatrnej, aby z toho nešlo poznat, kde to zhruba je. Nemysli si, geocacheři jsou magoři a jsou schopni prohledat prostor 100x100 metrů centimetr po centimetru, pokud mají podezření... [:D]