Hľadám spoločnosť na nočný odlov v Miličovskom lese (Praha - Háje)

Hľadám spoločníka (ešte lepšie spoločníčku :slight_smile: ) na nočný odlov v Miličovskom lese. Najviac na muške mám keš Zelení muži (GC15HGN) ale zároveň by som chcel uloviť GC1F03G Milicovský vrch, GCH6E5 Milicov-Cache a možno aj GCM8AD O-RING.
Zraz navrhujem štvrtok 4.9.2008 o 21:00 pred vchodom do multikina Galaxie (kúsok od stanice metra Háje).
Kontakt (e-mail) by som mal mať v profile myslím :slight_smile:

Čt je daleko, ale zkusím dorazit, podle povinností.:wink:
PS: tedy pokud nenajdeš "spoločníčku" :wink:

Zapomeň na to, že odlovíš O-RING v noci. To je fuška i ve dne. Ale zase na druhou stranu, nevím jaký jsi borec :p. Já osobně bych ale na tuhle kešku doporučoval světlo :wink:

No to som len navrhol lebo neviem ako dlho trvá než niekto odpíše :slight_smile: Teraz ale viem že to je do hodinky :slight_smile: tak ak sa ti to hodí môžme ísť aj dnes (rovnaký čas i miesto)

Dneska to nezvládnu, neb ráno brzy vstávám a čeká mě dlouhá cesta do Němec. Zítra po cestě také nee, takže ten čt by vyhovoval.
mohl bys hodit kody keší jako odkyzy pls? Pohledám v mapě a nasypu do GPS. Dík.

OK, takže platí pôvodný termín vo štvrtok
linky keší:
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC15HGN
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC1F03G
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GCH6E5
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GCM8AD
(aj keď tú poslednú by som radšej vynechal na radu Solsais-a)

No mi s Graphixem, jsme pulku o-ringu absolvovali za tmy za svetla mobilu :wink: no Dcko byl docela orisek, ale nakonec se zadarilo :wink:
Takze to jde, ale je to orisek

Platí ten čtvrtek (zítra), přidal bych se a možná ještě jeden dva další kačeři (pošlu mail - kolegpvé z práce). Jirka

jj, čtvrtek platí

Ahoj, tak ja se dnes nepřidám. Včera v noci jse jednomu našemu geokolegovi narodil syn - budouci kacer :slight_smile: Tak ho jdeme dnes opit - Milicovsky les musi pockat. Pardon. Jirka

Mno, já vidím že nezvládám, nestíhám, budu nejéně do devíti v práci. A s bydlištěm na severu Prahy se to již pak příliš neslučuje, snad jindy.

Mno, tak sa zdá že som na to ostal sám :slight_smile:
nevadí, ak sa chce niekto narýchlo pridať tak počkám na dohodnutom mieste a čase zopár minút než pôjdem loviť…