Hľadám spoločníka (ešte lepšie spoločníčku
) na nočný odlov v Miličovskom lese. Najviac na muške mám keš Zelení muži (GC15HGN) ale zároveň by som chcel uloviť GC1F03G Milicovský vrch, GCH6E5 Milicov-Cache a možno aj GCM8AD O-RING.
Zraz navrhujem štvrtok 4.9.2008 o 21:00 pred vchodom do multikina Galaxie (kúsok od stanice metra Háje).
Kontakt (e-mail) by som mal mať v profile myslím ![]()
Čt je daleko, ale zkusím dorazit, podle povinností.![]()
PS: tedy pokud nenajdeš "spoločníčku" ![]()
Zapomeň na to, že odlovíš O-RING v noci. To je fuška i ve dne. Ale zase na druhou stranu, nevím jaký jsi borec :p. Já osobně bych ale na tuhle kešku doporučoval světlo ![]()
No to som len navrhol lebo neviem ako dlho trvá než niekto odpíše
Teraz ale viem že to je do hodinky
tak ak sa ti to hodí môžme ísť aj dnes (rovnaký čas i miesto)
Dneska to nezvládnu, neb ráno brzy vstávám a čeká mě dlouhá cesta do Němec. Zítra po cestě také nee, takže ten čt by vyhovoval.
mohl bys hodit kody keší jako odkyzy pls? Pohledám v mapě a nasypu do GPS. Dík.
OK, takže platí pôvodný termín vo štvrtok
linky keší:
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC15HGN
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC1F03G
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GCH6E5
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GCM8AD
(aj keď tú poslednú by som radšej vynechal na radu Solsais-a)
solsais napsal/a:
Zapomeň na to, že odlovíš O-RING v noci. To je fuška i ve dne. Ale zase na druhou stranu, nevím jaký jsi borec :p. Já osobně bych ale na tuhle kešku doporučoval světlo
No mi s Graphixem, jsme pulku o-ringu absolvovali za tmy za svetla mobilu
no Dcko byl docela orisek, ale nakonec se zadarilo ![]()
Takze to jde, ale je to orisek
Platí ten čtvrtek (zítra), přidal bych se a možná ještě jeden dva další kačeři (pošlu mail - kolegpvé z práce). Jirka
jj, čtvrtek platí
Ahoj, tak ja se dnes nepřidám. Včera v noci jse jednomu našemu geokolegovi narodil syn - budouci kacer
Tak ho jdeme dnes opit - Milicovsky les musi pockat. Pardon. Jirka
Mno, já vidím že nezvládám, nestíhám, budu nejéně do devíti v práci. A s bydlištěm na severu Prahy se to již pak příliš neslučuje, snad jindy.
Mno, tak sa zdá že som na to ostal sám ![]()
nevadí, ak sa chce niekto narýchlo pridať tak počkám na dohodnutom mieste a čase zopár minút než pôjdem loviť…