Hladové tažení Hladových dětí si vyžádalo už 400 obětí!

A jako čtyřstovka dnes padla za oběť cache Yellow Lake. Takže nebe nám budiž milostivo a já se jdu radši někam schovat, než mě sežerou! [:|][:^)][*-)]

Dětičky, nejezte už tolik, budete tlustý! [;)] 

HD sa uz tiez zblaznili, ako je vidiet [H] Grgacka nam nechaju v Prahe ako vzastupcu balkanskej mafie a zatial plienia Brno [:P] Toz nech Vam aj nadalej chuti [Y][:D]

Od těch dob, co mi snědly i Pražské jezulátko, nosím v kapse návnadu, která mi při případném setkání snad pomůže získat pár drahocenných vteřin a zbaběle prchnout. Přes mříže klece tedy gratuluji [Y], ale ruku skrz raději strkat nebudu [:D]

Pridavam se ke gratulaci !!!

Šamane, ještě že mě v Praze nechaly. Kdybych měl v Brně žrát, ehm,… pardon, jíst s nima a jejich tempem, dostal bych střevní koliku[:#]. Ale je vidět, že Dětičky zažívací potíže nemají. Vpřed, HD, vpřed!!! Jo, a kdybyste jednou přece jen pocítily přežrání, stáčí pár kapek cholagolu, a jedeme dál! [pi][H] A gratuluju!!! [<:o)]