A jako čtyřstovka dnes padla za oběť cache Yellow Lake. Takže nebe nám budiž milostivo a já se jdu radši někam schovat, než mě sežerou! [:|][:^)][*-)]
Dětičky, nejezte už tolik, budete tlustý! [;)]
A jako čtyřstovka dnes padla za oběť cache Yellow Lake. Takže nebe nám budiž milostivo a já se jdu radši někam schovat, než mě sežerou! [:|][:^)][*-)]
Dětičky, nejezte už tolik, budete tlustý! [;)]
HD sa uz tiez zblaznili, ako je vidiet [H] Grgacka nam nechaju v Prahe ako vzastupcu balkanskej mafie a zatial plienia Brno [:P] Toz nech Vam aj nadalej chuti [Y][:D]
Od těch dob, co mi snědly i Pražské jezulátko, nosím v kapse návnadu, která mi při případném setkání snad pomůže získat pár drahocenných vteřin a zbaběle prchnout. Přes mříže klece tedy gratuluji [Y], ale ruku skrz raději strkat nebudu [:D]
Pridavam se ke gratulaci !!!
Šamane, ještě že mě v Praze nechaly. Kdybych měl v Brně žrát, ehm,… pardon, jíst s nima a jejich tempem, dostal bych střevní koliku[:#]. Ale je vidět, že Dětičky zažívací potíže nemají. Vpřed, HD, vpřed!!! Jo, a kdybyste jednou přece jen pocítily přežrání, stáčí pár kapek cholagolu, a jedeme dál! [pi][H] A gratuluju!!! [<:o)]