Tramtarára tramtarára tramtarára tramtará! Rok se s rokem sešel a Hladový děti slaví další kulatiny. Všechno nej z Balkánského poloostrova přeje Dadan ;)![]()
Gratuluju. At vas to stale bavi.
Vida, a já Vás dnes potkal a nevěděl…Tak všechno nejlepší, a ať Vám to pořád tak pěkně šlape!
Já taky gratuluju, přeju mnoho chutných kešu a taky nějaký ty kojníky jako zákusek pro Vaše mlsné jazýčky, dětičky ![]()
Tak deti - taky moc gratuluju!! A pamatujte - nejde o cisla, jde o zazitky!! ![]()
no ja jsem v tyhle zime nejakej zpomalenej a opozdenej, takze jsem to zaregistroval az ted.
se zpozdenim, ale prece: gratulujeme a at se dari.