HLADOVÝ DĚŤÁTKA MAJÍ 600 KČ (KEŠU ČESKÝCH)

Tramtarára tramtarára tramtarára tramtará! Rok se s rokem sešel a Hladový děti slaví další kulatiny. Všechno nej z Balkánského poloostrova přeje Dadan ;):slight_smile:

Gratuluju. At vas to stale bavi.

Vida, a já Vás dnes potkal a nevěděl…Tak všechno nejlepší, a ať Vám to pořád tak pěkně šlape!

Já taky gratuluju, přeju mnoho chutných kešu a taky nějaký ty kojníky jako zákusek pro Vaše mlsné jazýčky, dětičky :wink:

Tak deti - taky moc gratuluju!! A pamatujte - nejde o cisla, jde o zazitky!! :wink:

no ja jsem v tyhle zime nejakej zpomalenej a opozdenej, takze jsem to zaregistroval az ted. :slight_smile: se zpozdenim, ale prece: gratulujeme a at se dari.