Hladový děti a Dadan si došli pro 500vku na Sněžku

Mačky a cepíny řinčely, sněhová vánice zuřila, domorodí šerpové supěli, avšak Hladovky s Dadanem nedbali jejich nářků a postupovali neúnavně vpřed nehostinnou krajinou s pohledem upřeným k vrcholu nejvyššího horského giganta naší vlasti. Na špici na ně čekal právě otevřený Beach Bar u Šamana a spousta gratulujících geopřátel! B) Dokonce i mladí komunisté přišli poblahopřát!

Takže Dětičky, Dádo, já se také připojuji s blahopřejným telegramem a přeji mnoho dalších takových pětistovek. Něco jsem zaslechl, že tisícovku plánujete na Mont Blanc. 8000 si nechte na Mount Everest! :wink:

Dětičky milé, tak se taky trochu opožděně připojuji s přáním ke Grgovi a komunistům a přeji dobrou chuť!

hihi hi i Tobě Dáduško vše nej
a ne že nám zas utečeš Ty , ty , ty,:slight_smile: kačere!

Tý jó dětičky, to jste sebou ale hodili… Taková pěkná kulatina. Moc gratuluju a ať vám to pořád tak pěkně papá. :wink:

Ajaja, vy teda jedete a my se teda stydíme. Někdy asi budeme muset přijet na návštěvu, abychom viděli, jak to vy tam v tej Praze děláte. Gratulujeme dětičkám, Dádovi a zároveň i Grgovi k té téměř 300 :slight_smile:

teeeda, ja porad rikam, ze chci ty gratulace zpatky do diskuze, takhle porad na nekoho zapominam :smiley: moc gratulujeme.