HLASUJ - ANKETA ANO ci NE?

Kliknutim na odpoved by se melo neco stat, jen nevim co :-).


zda se, ze to funguje:)
ale pokud uz by se melo nekdy o necem hlasovat, tak by to muselo byt osetreno jinak. takle se da naklikat cokoli:))))

Jo, jasne, bez registrace taky prichazi v uvahu leda tak volba terminu geopiva a podobny zalezitosti a tam snad fixlovani nema cenu. Ale i tak je to moznost.

Zkusil jsem kliknout, kliknul jsem na ne a přibyly 2 hlasy !!!
Teoreticky by mělo cenu fixlovat i na ten termín geopiva. Termínem který se ti hodí překlikáš jiné. Chci věřit, že by to nikdo neudělal, jinak nemá cenu hlasovat. Právě proto, že mám s takovým stylem špatné zkušenosti odjinud, hlasoval jsem NE.

Teď tam naskákaly další ANO, tak se tu někdo hrabe a i to “moje druhé NE” je asi někoho jiného.

Ja vedel, ze se to vysvetli, geocacheri jsou cestni hosi a divky :-).

Tak jsem to prechvalil, jedna IP adresa volila dnes 3x stejnou odpoved: “nezajima me to”. Tomu rikam nezajem :-).