Hlasujte o nové logo tohoto serveru

Budoucí logo vybírejte na stránce http://www.geocaching.cz/readarticle.php?article_id=14 a hlasujte v anketě!

Hlasování bude ukončeno 30.04.2009.

číslo 2.

hlasuj v anketě vlevo - jinak je to neplatné…

Taky jsem pro číslo 2, i když 3 taky není špatná.

A už jsem hlasovala

Mě osobně tam chybí možnost hlasovat "všechny jsou hrozný" Nic proti jejich autorům, ale osobně budu radši bez loga, než tyhle šílenosti.

Vidím to stejně. Ty parodie na původní ještěrku jsou zbytečné.

Naprosto stejný názor… raději nic než toto…

Tak ani jeden návrh. Čekal jsem tedy o dost víc, ale jestli je tohle výsledek toho předlouhého tvoření, to tedy potěš koště…
A propos - něco mi to připomíná… :wink:

Na druhou stranu jsou ale návrhy lepší než nic, no ne?:wink:
Podle mě je potřeba si na každou novinku postupně zvyknout, za pár měsíců nám už nové logo divné nepřijde.

Vážení kritici. Škoda, že jste ve vyhlášeném termínu nepodali vlastní, jistě vynikající, návrh sami. Já, kdybych to uměl, tak jsem to určitě udělal. A protože to neumím, rozhoduji se mezi těmi, kdo měli tu odvahu.
Takže jsem hlasoval pro 4.

Signatue

PS: On už Pan Werich říkal: "Ono tady hlavně každej ví, jak kdy kdo co měl dělat"

Jo a za mě 2.

Naprostý souhlas.
Navíc návrhy mají něco do sebe, u dvojky se mi líbí vize webového tématu, ale volím za 3, to je pořádné logo - je tam ještěrka, písmeno G, praporek evokuje střelku i cíl… paráda.

Tak musim říct, že nejhezčí je ta trojka, né že by ta dvojka byla špatná, ale ještěrka použitá v logu vypadá jako tuleň se 4 nohama, drápama a dlouhým ocasem. A pak mě ještě v posedním návrhu zaujala ta "šipko ještěrka", to je docela zajímavá myšlenka.

Tak tedy trojka.Č.2 sice připomíná nejvíc staré logo,ale mě zase připomíná varana a ten postoj,fakt jako lachtan. A navíc,teď mi přišlo,že ta trojka na mě šibalsky mrkla :)A navíc,celé to tvoří takové hezké G i C .

hlasoval jsem pro 2 - logo má být jednoduchý a výstižný, což toto splňuje /i když je to spíš varan, ale roztomilej/ rozhodně lepší než nějaká ropucha :stuck_out_tongue:
taky bych mohl kritizovat - sám jsem měl IMHO hodně dobrej návrh, ale lenost a i neschopnost mě ho nedovolila dokončit, takže se neodvážim kritizovat.
Ta 3 se mi taky celkem líbí.
Jinak kritiků máme vždy na rozdávání, ale návrhy za tu dlouhou dobu jen 4. :o

edit: cinca2008 - toho varana jsem neopsal, fakt nekecám :wink:

Volím jednoznačně Č. 3 - to je skutečně logo (grafika, barvy, kompozice, významová funkce, evokovaný myšlenkový stimul)

(Hodněhlasová 2 by mi sedla jako hlavička encyklopedie kapitola ještěrky. Je hezká, ale NENÍ TO GRAFIKA).

(4ka je taky grafická, ale chtěla by "ještě něco" je taková "jalová")

Z toho pohledu by například nikdo nemohl kritizovat žádný film, protože přiznejme si to sami … kdo z nás něco natočil a zkusil uvést do distribuce? :slight_smile:

K logu: na té vychvalované trojce je mi strašlivě proti srsti tvar písmene "A", skoro ani nevěřím tomu že je to původní neupravovaný font. Furt v něm vidím spís ruské "ja". A při prvním spatření ještěrky mě spíš napadlo "hele, půlměsíc" než šipka. Asi jsem divnej :).

Čtyřka je docela dobrá, ale taková nesourodá.

Takže váhám mezi dvojkou a trojkou, a nem.žu si vybrat, protože na obou z nich se mi líbí (a vadí mi) něco jiného. Ach jo.

skoda, ze ta dvojka vypada jak varan. a koukam, ze nejsem prvni :slight_smile: treba by to jeste slo nejak metamorfovat.
trojka je pekna graficka cista prace, ale jako logo gc.cz mi nejak nesedi - holt na me je to moc technicky a zjednodusujici posun od te elegantni siluety jesterky. krome toho tady je zas nejasne, jestli to neni gekon :slight_smile: asi mi i vadi, ze vytvari pismeno G. libilo by se mi vic, kdyby tam nebyl praporek a ten oblouk jesterky by obtacel prvni pismeno, nebo spis byl zrcadlove otoceny a obtacel by posledni G.
takze ja bych to videl spis na 2 ovsem s tim, jeste sahnout na toho lachtana komodskeho :wink:
v tehle podobe tedy nejsem schopny hlasovat pro nic. u tech obou se neco libi a zaroven mi neco vadi.
jo a to A u trojky je fakt nejaky azbukovy, jak uz zaznelo vyse. :slight_smile:

Nejdřív jsem si přečetl diskuzi a už jsem se těšil, že se mi nebude líbit nic a budu moct mtaufovi odpovědět ve stylu "když něco neumím, tak se tam neseru…" :slight_smile: ale varianta 3 mi přijde dobrá, takže jsem hlasoval.